R. I. P Alan Rickman

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.541
Поени од реакции
14.674
Уште еден гигант замина во вечните почивалишта. На 69 години
Ракот е гадна работа
Goodbye professor Snape
Always.
Извор
 
Последно уредено:

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.728
Поени од реакции
19.890
Aman be so bidna so 69-va i rakov, strasno, RIP :(
 
Член од
8 јули 2008
Мислења
4.448
Поени од реакции
7.926
R.I.P за човекот кој еве неколку години го имам на аватар.

п.с Арон Ремзи, доста клаваш голови бе. :D
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.814
Поени од реакции
24.125
Шо не му искрши ноги некој на Арон Ремзи да незаигра никад фудбал. РИП Алан :(
dadas.png
 
Член од
24 април 2008
Мислења
10.694
Поени од реакции
11.940
Бог да го прости !!!

Можат да снимат безброј римејкови на Умри машки, но никој друг не може да го глуми Ханс Грубер.

Алан Сидни Патрик Рикман
21 февруари 1946 - 14 јануари 2016

Лесна му земја
нека почива во мир

R.I.P. :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom