Prison Break

Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud: дојде и тој ден...нема веќе призн брејк (за радост или тага не знам тоа). Веќе ги пуштив двете да се сметнуваат па одручек некое време да си седнам да ги гледам со очи широко ОТВОРЕНИ! Кога ќе излезат ДВД-ата во Јуни таман да напраиме едно резиме,па здравје на лето топтан да си ги пуштам од прва сезона од старт да си направам една реприза за едно 5 дена и ноќи да ги изгледам во еден здив.После ова не планирам да гледам друга серија,се ми е излишно! Дефинитивно серијава ми го промени животот ! :smir::smir::smir:
 

ФлоуБТ

Потпис: Clever Bastard
Член од
17 февруари 2008
Мислења
1.582
Поени од реакции
66
Да бидам солидарен, ќе почекам да го сменам аватарот од ко ќе ги изгледаат сите епизодите, со цел да не откривам ништо.
Ама ќе ви дадам малце хинт, да не ми го земи некој аватарот, оти сечам прсти :vozbud:

хинт: Кранц
:)

Иначе, шо се однесва на епизодите, достоен крај за една ваква серија. Доволно акција, само многу на ти - дај ми имаше.
Ама сепак, доста добри беа епизодите :helou:
 
Член од
18 јули 2008
Мислења
479
Поени од реакции
140
Линк од рапидшер(100-200мб) за последните епизоди ако има некој да даде??
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Перфектен крај на серијава.Кога ги гледав крајните минути од последната епизода се наежив цел:nesum:Кога ќе ги гледате ќе видите зошто:smir:Се на се целава серија беше супер:vozbud:
 

Little Lady

Born To Be Wild
Член од
28 октомври 2008
Мислења
339
Поени од реакции
8
e jas ne ocekuvav takov kraj :toe: i duri i proplakav ne samo sho se naeziv
:pipi:
 

Ivka

Алхемичарка
Член од
1 февруари 2007
Мислења
300
Поени од реакции
4
Ми требаат линкови за да ги симнам епизодите од сезона 4 , јас ги имам до 12 епизода ама не можам да најдам торенти. Ако може некој да ми даде линк?
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
21 epizoda posledna li e?

ili ima i 22?
 

ФлоуБТ

Потпис: Clever Bastard
Член од
17 февруари 2008
Мислења
1.582
Поени од реакции
66
Ми требаат линкови за да ги симнам епизодите од сезона 4 , јас ги имам до 12 епизода ама не можам да најдам торенти. Ако може некој да ми даде линк?
Еве ти за цела сезона, ќе си одбериш кој фајлој сакаш да си ги слезиш :)

21 epizoda posledna li e?

ili ima i 22?
Има и 22 :)
 

FoxXy Iv=)

Time passes..
Член од
10 мај 2008
Мислења
79
Поени од реакции
2
Најдобрата направена серија воопшто!.. Само што ги изгледав послдните 2 епизоди. Предобар крај! Не можев да се воздржам а да не заплачам!..21 и 22 епизода беа најнапнати од цела 4та сезона. Воопшто не ме разочараа, само ми е криво што беше season finale па нема веке да го гледаме Michael Scofield:pipi:. Нај, нај нај добра серија!!:pipi:
 

korka

Голтар
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.027
Поени од реакции
435
gi simnuvam i ke gi gledam
odvaj cekam

prevod nekoj da prati
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.375
Поени од реакции
25.140
Ако некој пишува спојлер а не го прикрие добива жолт/црвен картон.
Ова важи само за денес, утре и евентуално заутре, после јас сам ќе ги тргнам црнилата за да се дискутира малку со естетика.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom