Premier League - 2021/2023

Кои 2 екипи нема да завршат во топ 4?


  • Вкупно гласачи
    91
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.784
Поени од реакции
10.576
Екстра! Петтото место веке изгледа достижно.
 
Последно уредено:
Член од
14 април 2012
Мислења
31.568
Поени од реакции
62.583
Glavnoto prasanje e dali treba da mu se dade bash na Potter otvoreni race i podolg period za da se vidi dali ke napravi nesto, nesto nalik Arteta i Arsenal. Licno za mene, covekot ne e za top klub ali ke vidime
Ке биде интересно да се види како ке се справи Потер со сите овие ѕвезди во тимот. Во Брајтон беше, тивка вода брег рони работата, каде немаше ниту една ѕвезда. Тука треба да се расправа со карактери, ега, управата, наметнати трансфери, очекувања, резултати, начин на игра.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.295
Поени од реакции
22.586
Ги решија сите проблеми во државата па сега на ред е ова:

Одвај чекам да видам како влагаат во некоја no go zone во Бирмингем, Лутон, источен Лондон кај црнци и паки по дома и како овие ги колат со јатагани.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.568
Поени од реакции
62.583
Ги решија сите проблеми во државата па сега на ред е ова:

Има нешто. Го сјебаа и Reddit Soccer Streams пред 2 недели, каде што имаше HD стабилни стримови... Стои ова од подолу на сајтот.

 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.550
Поени од реакции
21.568
Второто работи... Сеуште.
1673379700222.png

зависи локација претпоставувам..
Прегледај го приврзокот 361847
Зависи домеин. Имаат повеќе. rojadirecta.me е запленет а оние другите алтернативни останаа во функција.
И hesgoal извади со друг домеин следниот ден, ама нема долго да трае.
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.299
Поени од реакции
4.705
IPTV momci za sitna para se obezbeduva sakas na balkanskive (arena, sport klub) sakas na stranski se ke najdes
E dobro ne se free ke treba 2 piva mesecno u kafic da se skratat ama se gura i bez tie dve piva bar kaj mene :D
 

TrikkY

Shit happens. [God]
Член од
4 мај 2012
Мислења
203
Поени од реакции
243
IPTV momci za sitna para se obezbeduva sakas na balkanskive (arena, sport klub) sakas na stranski se ke najdes
E dobro ne se free ke treba 2 piva mesecno u kafic da se skratat ama se gura i bez tie dve piva bar kaj mene :D
имам веќе на сите телевизори дома IPTV, проблемот за мене беше додека не сум дома ака.додека сум на работа да гледам ако сум послободен. Искрено и ми се скурчи од барање стрим што работи како што треба, посто нели еден кочи, друг глас нема, на третиот аds врие и зедов subscription на PeacockTV за 4.99$ месечно, што не е воопшто лошо. Барем за следење на Премиер лига е топ. Уште слободно време на работа фали да имам.
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.299
Поени од реакции
4.705
имам веќе на сите телевизори дома IPTV, проблемот за мене беше додека не сум дома ака.додека сум на работа да гледам ако сум послободен. Искрено и ми се скурчи од барање стрим што работи како што треба, посто нели еден кочи, друг глас нема, на третиот аds врие и зедов subscription на PeacockTV за 4.99$ месечно, што не е воопшто лошо. Барем за следење на Премиер лига е топ. Уште слободно време на работа фали да имам.
Iptv на телефон брат, јас така гледав Катар на работа :)

за андроид се наоѓаат лесно програми и за м3у и за МАС листи
На ајфон м3у има добри бесплатни програми, за МАС се плаќаат
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom