Premier League - 2021/2023

Кои 2 екипи нема да завршат во топ 4?


  • Вкупно гласачи
    91
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.818
Поени од реакции
7.408
Кои се тие Фред и МекТоминеј бе, лани потоп беа двајцата цел преоден рок имаа и остнаа пак со овие
за некои експерти во фан клубот на Јунајтед одлични се.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Како само везат Брајтон :cool:
 

Mojso

uneducated knob
Член од
14 септември 2009
Мислења
4.650
Поени од реакции
12.488
Iskreno na Man Utd ne moze nikoj da im pomogne treba rebuilding tamu, premnogu ispod prosecni igraci.
Не треба само ребилдинг. Не може 10 години ребилдинг да праат, без некој особен успех за на крај решението пак да е ребилдинг. Нешто друго смрди во клубов.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.196
Поени од реакции
29.047
за некои експерти во фан клубот на Јунајтед одлични се.
Имаат среќа шо Брајтон се без Бисума, Кукуреља и Вајт (трансфери) иначе 0-4 ќе губеа
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.835
Поени од реакции
10.198
Вчера го слушав Рој Кин кој е секогаш имал објективни ставови, вика Јунајтед и без Роналдо има поквалитетен тим од Арсенал, повеќе светска класа играчи и затоа ако се потсредат ќе завршат пред нив. Еве мене не ми текнува на ниеден светска класа играч освен Варан кој пола сезона нема да ја одигра заради повреди, ако грешам нека ме поправи некој. Се чудам како со Фред и Мектоминеј и Мегваер и Далот би завршиле пред Арсенал...
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.818
Поени од реакции
7.408
Можеби не беше нешто претерано добар ама во споредба со ова што го игра Јунајтед после него беше 10 нивоа погоре.
друже не се губи со Оле игравме на контри не доминираа подпросечни клубови не е работата да тепаш само.
Тен хаг е прав човек за клубот проблем е што у лош момент е во клубот има премногу мртви играчи што мора да се изшутираат од клубот.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.818
Поени од реакции
7.408
Вчера го слушав Рој Кин кој е секогаш имал објективни ставови, вика Јунајтед и без Роналдо има поквалитетен тим од Арсенал, повеќе светска класа играчи и затоа ако се потсредат ќе завршат пред нив. Еве мене не ми текнува на ниеден светска класа играч освен Варан кој пола сезона нема да ја одигра заради повреди, ако грешам нека ме поправи некој. Се чудам како со Фред и Мектоминеј и Мегваер и Далот би завршиле пред Арсенал...
они у тим за борба за опстанок ќе завршат. :D
Автоматски споено мислење:

Не треба само ребилдинг. Не може 10 години ребилдинг да праат, без некој особен успех за на крај решението пак да е ребилдинг. Нешто друго смрди во клубов.
газдите.
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.835
Поени од реакции
10.198
они у тим за борба за опстанок ќе завршат. :D
Автоматски споено мислење:


газдите.
Комплет нов среден ред им треба не само Де Јонг ако некако успеат да го убедат.
Со овој тим само Ферги би завршил топ4
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom