Premier League - 2021/2023

Кои 2 екипи нема да завршат во топ 4?


  • Вкупно гласачи
    91
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
2 февруари 2022
Мислења
36
Поени од реакции
31
Не е шала, инаку ќе им падне марктрнг доминацијата во Англија.
Кај што им е падната доминацијата на фудбалскиве терени, уште маркетинг доминацијата да падне и капут сте тотално.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.683
Поени од реакции
7.269
Кај што им е падната доминацијата на фудбалскиве терени, уште маркетинг доминацијата да падне и капут сте тотално.
Е тука не се даваме работат нашите прекувремено да има финансиски успех а фудбалскиот ако закачант нешто браво за тимот.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.413
Поени од реакции
42.671
Прегледај го приврзокот 321099

Šo ti znači Manchester United.... odma ti vrakja dres. Golem klub. :D
Уште не суден, цел фудбалски свет го осуди - секоја чест. Сигурен сум дека не е скроз чист, ама моментално бар нема никаков доказ дека направил се што вика тоа курвичето (курвиче е, да не се лажеме) дека направил.

Прво Рашфорд, најпреценетиот фудбалер во Англија моментално, јавно во нападна (индиректно) со постот на инстаграм. Ваљда му падна камен од срце дека нема да му го земе местото во прв тим. Го тргнаа од ФИФА, сега и Јунајтед ќе ги враќал дресовите хаха :D Ме интересира, дали ќе ги враќаат и дресовите од Роналдо, Ван Перси, Еванс (ако некој купил уопште таков), итн...?
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.013
Поени од реакции
55.301
курвичето (курвиче е, да не се лажеме)
Од кај знаеш?
Прво Рашфорд, најпреценетиот фудбалер во Англија моментално, јавно во нападна (индиректно) со постот на инстаграм. Ваљда му падна камен од срце дека нема да му го земе местото во прв тим.
Види види види, како ме курчат вакви ликови еј... Значи другар ти е куртону еден, не викам да го браниш и правдаш, верувам сигурно не се согласуваш со неговите постапки и дела, ама не кур мора да го напаѓаш јавно за да собираш поени од менталната woke секта или као и да се викаат овие модерни претеризми.
Не дека правдам насилство или го бранам Гринвуд, ама се претерува со секакви напаѓања и осудувања уште од сам старт.
И сеа, ништо чудно овие да ја спремаат одбраната со тоа што овој е црнец, баш ме интересира, црнец вс жена. :icon_lol:
Го тргнаа од ФИФА, сега и Јунајтед ќе ги враќал дресовите хаха :D Ме интересира, дали ќе ги враќаат и дресовите од Роналдо, Ван Перси, Еванс (ако некој купил уопште таков), итн...?
И ова, еј уау Манчестер браво, секоја чест.
Што викаш, дали ќе ги враќаат дресовите од овие што си ги спомнал, од Гигс, од Кантона, од Руни, и уште од 50 рандом играчи што праеле глупости у минатото.
Ви ебам све.

Сеа за Гринвуд навивам за инат.
 
Член од
2 февруари 2022
Мислења
77
Поени од реакции
149
Кај што им е падната доминацијата на фудбалскиве терени, уште маркетинг доминацијата да падне и капут сте тотално.
Ти оди чади си џоинт и јади тутку, батали фудбал и маркетинг.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.556
Поени од реакции
52.348
Рагник: Марсијал одби да е со тимот - Марсијал лично демантира после некој саат.

Рагник: Лингард побара да не е со тимот - Лингард лично демантира после некој саат.

:sramezliv:
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.683
Поени од реакции
7.269
Рагник: Марсијал одби да е со тимот - Марсијал лично демантира после некој саат.

Рагник: Лингард побара да не е со тимот - Лингард лично демантира после некој саат.

:sramezliv:

Дај да ставиме катанец толку од клубот. :kluc:
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
7.774
Поени од реакции
13.437
Њукасл им го земале техничкиот директор на Брајтон, инаку доста способен лик. Ми се допадна изборот на тренер, а паметно ги пополнуваат и другите позиции во клубот.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.167
Поени од реакции
107.663
Њукасл им го земале техничкиот директор на Брајтон, инаку доста способен лик. Ми се допадна изборот на тренер, а паметно ги пополнуваат и другите позиции во клубот.
Да да ептен, Вуд лопатарот 33м и Бруно Гимараеш од Лион 44м. :pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom