Predictor Uefa Euro 2024

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
14.146
Поени од реакции
25.743
Screenshot_2024-06-11-17-45-14-037_com.uefa.eurofantasy-edit.jpg

Screenshot_2024-06-11-17-46-03-572_com.uefa.eurofantasy-edit.jpg


Повелете линк за предикторот доколку сакате да играте.


Кодот за Кајгана лигата:
8UMF1FOJRN
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.164
Поени од реакции
84.857

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.594
Поени од реакции
43.173
Твоево е бољи, да бидеме реални.

Инаку ај малце и оваа тема да ја заживееме.... кој е Тони бе? :D
Тончи? Или беше некој фан на Барселона, ако не се лажам?
Растура и во предикторов и на фантази, свакачаст..
@Tоni ваљда? :D
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.164
Поени од реакции
84.857
Еве малце да го имитирам @McLovin (го играше ова бе? зш не?) со постирање на табела:

1721046445300.png

Nasquez и тука и во фантази топ 5, Тони и тука и во фантази топ 3, ја и тука и таму завршувам веднаш позади лидерот :( Животиште

Сочувство за овие 4ца што типувале на Англија да победи :D Со таа разлика што kaziox ваљда погодил дека Шпанија ќе даде прв гол? (или можда нерешено сте типувале, ме мрзи да гледам сега)
Воедно мислам тој го освои предикторот за последното СП?

Честитки за @Tоni
 
Член од
28 октомври 2019
Мислења
1.704
Поени од реакции
3.965
До полуфиналето бев прв, ама катастрофа предвидувања имав за полуфиналињата(Холандија да победи и Шпанија - Франција да нема голови).
 

Kajgana Shop

На врв Bottom