Playstation Portable - PSP

Член од
11 јуни 2007
Мислења
34
Поени од реакции
0
Слимот го имаш у германос за 200 евра од таму ти е најсигурно да го купиш а инаку го има у една продавница у беверли најдоле што е, таму е нешто поскапо од германос(250 евра мислам).
 
Член од
17 август 2006
Мислења
1.532
Поени од реакции
123
Imam PSP 6 meseci staro ne mnogu koristeno sakam da go prodadem, pa rekov da prasam kolku pari od prilika se dvizat
 
Член од
7 јуни 2008
Мислења
7
Поени од реакции
0
Imam psp slim no ne znam kako da stavam video vo nego pa mi treba pomos ako nekoj zanae neka kazi blagodaram odnapred.Inace psp slime e mn dobra konzola ima demo igri na ovie web straini za nego:www.pspdemocener.com, www.pspdemo.org i mnogu grugi pisete na google psp demos i ce vi izlezat del od ovie web strani
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
34.403
Поени од реакции
50.339
za da stavis video treba da go priklucis so kompjuter i vo memoriskata vo folder VIDEO ke stavis ama treba videoto da e mp4.
a za igri ne ti se isplati da gi kupuvas. ke dades 10 evra da ti go flesnat i ke si simnuvas celi igri
 

Negatifo

...keep Jazzing...
Член од
25 мај 2005
Мислења
180
Поени од реакции
4
Imam psp slim no ne znam kako da stavam video vo nego pa mi treba pomos ako nekoj zanae neka kazi blagodaram odnapred.Inace psp slime e mn dobra konzola ima demo igri na ovie web straini za nego:www.pspdemocener.com, www.pspdemo.org i mnogu grugi pisete na google psp demos i ce vi izlezat del od ovie web strani
Како што можам да разберам од твојот пост е дека твоето ПСП не е "хакнато", ако сакаш да ти го "хакнам" поврзи се со мене по ПП и ќе се договориме.

Поздрав!
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
53
Поени од реакции
1
Јас имам PSP и ми го донесоа од Данска..Графиката на PSP-to е иста како на PS2,но сепак можеш секаде да го носиш со себе.Но тоа не е се..можете на него да ставате:слики,музика,..но сето тоа можете ако имате добра мемориска картичка.Има уште многу други работи,но купете го ако сте во состојба и пробајте го.
 

Dark Angel Nora

Angel In Disguised
Член од
30 септември 2008
Мислења
223
Поени од реакции
10
Супер е PSP ама кога бевме да побараме за игра и типот ми вика "6 000 ден" си викамн 6 000 чуми да те отепаат. Јака направа е, ја имам дома, како што кажа членот над мене:baeh:
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
34.403
Поени од реакции
50.339
Супер е PSP ама кога бевме да побараме за игра и типот ми вика "6 000 ден" си викамн 6 000 чуми да те отепаат. Јака направа е, ја имам дома, како што кажа членот над мене:baeh:
па ке гхо хакнеш и ке си симнуваш игри од интернет
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
пред месец дена го продадов за 160 еура месец беше користена.
имав 10 оригинални игри и 2гб мемориска картичка.
иначе болја конзола од ова здравје.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
34.403
Поени од реакции
50.339
пред месец дена го продадов за 160 еура месец беше користена.
имав 10 оригинални игри и 2гб мемориска картичка.
иначе болја конзола од ова здравје.
си можел да земеш многу повеке од 160 евра
 

Kajgana Shop

На врв Bottom