Playstation 3

  • Креатор на темата A__
  • Време на започнување
Член од
22 јануари 2018
Мислења
88
Поени од реакции
79
Mi treba brz odgovor, kako da go update-nam multimanot od 4.80 na 4.82 za da ja igram fifa 18, pes 18 itn...go slimnav pkg file-ot i base i update no kako da go update-nam multimanot bez da mi se izgubat igrite i dali kje treba da updatnuvam rogero, habib itn
 
Член од
26 јули 2012
Мислења
322
Поени од реакции
98
може некој да ми каже дали навистина може да се игра мрежно користејќи псн нинџа и псн пач или е тоа само лага?
 
Член од
22 јануари 2018
Мислења
88
Поени од реакции
79
може некој да ми каже дали навистина може да се игра мрежно користејќи псн нинџа и псн пач или е тоа само лага?
Може да играш online, но доколку некој те пријави или користиш mod menu tool како на пример во GTA V или Call of Duty ќе добиеш бан...но мали се шансите за бан
 
Член од
26 јули 2012
Мислења
322
Поени од реакции
98
ок ја имам пс3 ферокс што не е кобра може псн нинџа и псн пач да фура на тоа?
 
Член од
10 февруари 2012
Мислења
6
Поени од реакции
1
Добро вечер и среќни празници...Ке Ве замолам за помош... god of war 3 ја имам играно порано,но со најновиот update 4.82 несака да се стартува,истото се случува и со god of war Ascension,додека другите што ги имам се стартуваат веднаш...
 
Член од
22 јули 2019
Мислења
14
Поени од реакции
0
zdravo sakam da ve prasam nesto imam ps2 fat verzija i prima samo original igri a tesko se naogaat osobeno pes ili fifa pa da kaze nekoj resenie cipuvanje kade i kolku kosta i druga opcija ako ima osven cipuvanje ?
 
Член од
17 август 2012
Мислења
63
Поени од реакции
8
Здраво. Да не некој има чипуван ПС3 со Е3 ODE Manager? Ме интересира дали може игри во PKG формат да се инсталираат или играат на него. Фала
 
Член од
24 септември 2016
Мислења
502
Поени од реакции
693
Moze nekoj da me informira dali moze da se cipuva Playstation 3 Slim so br. CECH-30xxB i kolku bi kostalo?

Ima na internet razni linkovi no ne znam dali moze i sam da se cipuva. Mislam deka podobro na profesionalci da im se dade.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom