Nudes (интимни фотографии / Јавна соба)

EmilijaS

Cat lady
Член од
21 јануари 2016
Мислења
627
Поени од реакции
2.485
Види овај не ни барал фотографии, на девојчево толку му сучело, па си рекло вака ќе го фатам.

Мислам до таму одат некој девојчиња што се трпат, дури и ќотек на јавно место, само за да бидат со одреден фраер. Дали е до премногу ниска самодоверба, дали до адреналин што ќе му удри ака љубов на прв поглед, ама се ќе сторат.
То и понатаму на дечково не му дава право да сподели приватни фотографии споделени со него, со некој друг/а. Се друго е нерелевантно. Има многу можности како некој стига до нудс, ама фактот е тој дека не треба да ги раширува сликите натамошно.
 

Skylake

proseCUTE
Член од
7 јули 2016
Мислења
1.078
Поени од реакции
1.711
Прегледај го приврзокот 230905
Не сум член на групата, ова е од други.
И, иначе се работи за лажни SMS пораки кои некој ги праќал на други членови, као демек од МВР и ги бараат на распит.
Прегледај го приврзокот 230907
Овие што се останати ги боли таквото.
Ако у опште се договорат нашиве со Русите па дури тогаш да им ги дознаат броевите. Е тогаш ќе го јадат дебело.
Вака му имаат на колега направено дека добил Samsung Galaxy и му пишале за да оди да си го подигне телефонот во Т-Мобиле. Типацов униформиран излегување од работа со све униформа правец Т-Мобиле. Таму му се згазиле од смеење.

Ништо чудно некој да отишол во Беко, џандарите ќе се мочаат од смеење цела ноќ, има глупи луѓе.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
По се изгледа креаторот на групата не е дете, туку некој што жена му не му дава доволно и истиот е над 40 години. :Д
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
A zamisli burazeru @Forza Milan!!! , ja uste ne uspeav da otvoram telegram? :LOL:
Koji sam ja maler i budala. Htio sam da se samouhapsim pa da malo odmorim u KPDomu, da promeditiram na miru ovu suhu zimu. Al kad nece, nece, jebi ga....
-----Kaze jedan decak zeni: Uj sto veliku guzu imas? :eek: ---A ona mu uzvrati: Jebi ga :toe: -------
 
Член од
30 мај 2019
Мислења
68
Поени од реакции
40
Golemi inspektori vo forumot ima ... sve znaat :pos: :vozbud: :dudlac: se e gluposti . Mvr laze deka istrazuva, telegram grupata e napravena da nemozes da doznaes mnogu za korisnikot ..
Gi imale broevite na 7000+ clenovi hahahaha dja molim te .Mani toa ovie kvazi portali i smesni mediumi pisuvaat za da zgolemat posetenost kako vlijatelni luge u mk bile vo grupava mijalkov citam ovoj onoj hahaha , onoj od lider 1 mesec istrazuval a grupata 2 nedeli postoti hahaha smeski ebave makedonskata nacija glupa IQ =0 .Dokoga ke veruvate na sitel i telma haha .Posledno eve neka napravi nekoj kakva i da e grupa na telegram ke vlezam neka mi doznae broj ili nekoj podatok koj sum sto sum castam vecera za cela kajgana forum (ne se salam) pozdrav ljugencaa
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Има некој ќерка од присутните или сте теоретичари само?
Покрај воспитувањето и контролата врз детето, ги охрабрувам тие татковци да си ја испринтаат мајцава.
Мене веќе ми е трета, си ја обновувам.

295eea5fed08cf7c7669e792cb1d82f7.jpg

На кој не му е јасно го поканувам на кафе.
 
Последно уредено:

Диле Јоргачев

Одделение за заштита на народот
Член од
3 април 2017
Мислења
8.649
Поени од реакции
27.979
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Член од
12 март 2009
Мислења
19.813
Поени од реакции
15.735
Има некој ќерка од присутните или сте теоретичари само?
Покрај воспитувањето и контролата врз детето, ги охрабрувам тие татковци да си ја испринтаат мајцава.
Мене веќе ми е трета, си ја обновувам.

Прегледај го приврзокот 230919

На кој не му е јасно го поканувам на кафе.
Се пожали во медиумите една од групата дека и го затрупале ИНБОКСОТ со 1000-ци пениси...
А што праиме да работи како медицинска сестра во болница па треба да става пред операција катетри на 1000ци пениси ??
Сите овие глупости цветаат тука бидејќи сме 40 години НАЗАД... 60-те стана во цел западен свет сексуална револуција, ама тука остана народот во мрак...Кога ќе се потсетам пред 45 години, отидовме цело друштво на Езеро Треска, а една девојка од друштвото, студентка, се срамеше и цел ден остана во кратки панталони и т-маица...
Во исто време на Јадран словенки, хрватици ама и србинки гајле немаа топлес и клот нудо да се сончаат и пливаат.
Друга работа е возраста, убаво еден напиша не се споредува малолетник од 15-16години СЕГА и пред 40-50 години, ама Законите останаа ИСТИ:facepalm:..
И не само кај нас, земи една Британија. Таму во 60-тите ама и сега важи истиот закон, ПОСТРОГ од нашите ехЈу закони, т.е. се казнува врска на полнолетно лице со малолетно лице под 16години. А во пракса таму младите, особено девојчињата стапуваат во сексуални односи многу рано, просечно може и со 13г.. Тукка во ехЈу едино католичка Хрватска ја крена старосната граница од 14 на 15 години, иако во пракса се намали староста на првите сексуални односи кај младите..
Значи владее една комплетна Демагогија околу овие работи на светско ниво..
А јавноста се пени со слики, а поминуваат со мал публицитет и се забораваат поважни работи, како она девојче што се самоуби, се фрли од висококатница, па се откри дека мајка и го превземала 40годишниот дечко
 
Член од
25 март 2009
Мислења
143
Поени од реакции
596
Измисливте ли топла вода ?

Моментално е 10 часот, еве 2 од Автралија се вклучени на јавен чет каде можеш како гостин да се логираш.






Рано е уште, но дефинитивно и се раголуваат, се чешкаат и мува не ги лази странциве.
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Се пожали во медиумите една од групата дека и го затрупале ИНБОКСОТ со 1000-ци пениси...
А што праиме да работи како медицинска сестра во болница па треба да става пред операција катетри на 1000ци пениси ??
Сите овие глупости цветаат тука бидејќи сме 40 години НАЗАД... 60-те стана во цел западен свет сексуална револуција, ама тука остана народот во мрак...Кога ќе се потсетам пред 45 години, отидовме цело друштво на Езеро Треска, а една девојка од друштвото, студентка, се срамеше и цел ден остана во кратки панталони и т-маица...
Во исто време на Јадран словенки, хрватици ама и србинки гајле немаа топлес и клот нудо да се сончаат и пливаат.
Друга работа е возраста, убаво еден напиша не се споредува малолетник од 15-16години СЕГА и пред 40-50 години, ама Законите останаа ИСТИ:facepalm:..
И не само кај нас, земи една Британија. Таму во 60-тите ама и сега важи истиот закон, ПОСТРОГ од нашите ехЈу закони, т.е. се казнува врска на полнолетно лице со малолетно лице под 16години. А во пракса таму младите, особено девојчињата стапуваат во сексуални односи многу рано, просечно може и со 13г.. Тукка во ехЈу едино католичка Хрватска ја крена старосната граница од 14 на 15 години, иако во пракса се намали староста на првите сексуални односи кај младите..
Значи владее една комплетна Демагогија околу овие работи на светско ниво..
А јавноста се пени со слики, а поминуваат со мал публицитет и се забораваат поважни работи, како она девојче што се самоуби, се фрли од висококатница, па се откри дека мајка и го превземала 40годишниот дечко
Да не му се дивиме на западот и сексуалните револуции ве молам, не треба да се они репер во се.
И они мака мачат со дисбаланс, ние точно дека сме утуцана проста средина, но се работи за посериозен проблем.
Најголемата глупост е кога на 18 годишен ќе му се даде право ма глас.
Познавам и 60 годишни кои не смеат да гласаат.
Луѓе што не можат да си го контролираат нагонот, па не знаат ни деца да воспитаат како тоа да го прават.
И после се чудиме кај е проблемот.
А додека се чудиме ја носам мајцата.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Измисливте ли топла вода ?

Моментално е 10 часот, еве 2 од Автралија се вклучени на јавен чет каде можеш како гостин да се логираш.






Рано е уште, но дефинитивно и се раголуваат, се чешкаат и мува не ги лази странциве.
Ова е друго со нивна дозвола е разголување, а не е преземење на туѓи слики од инстаграм или претходно испратени на некој и сега искористени што е казниво.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom