Nokia Lumia 720 & Lumia 520

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.711
Поени од реакции
5.357
имам проблеми со internet sharing na Lumia 520.. чаре?? Не можам да ја користам таа опција..
 
Член од
11 октомври 2008
Мислења
114
Поени од реакции
18
И јас го имав истиот проблем, никогаш не работеше, се до апдејтот со фолдерите, од тогаш проработи
 

InStealth

Лабаво лавабо
Член од
10 февруари 2015
Мислења
221
Поени од реакции
560
Lumia 520 na staro za kolku moze da se najde ?
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.098
Поени од реакции
1.885
Lumia 520 na staro za kolku moze da se najde ?
Слаб модел е многу, цена околу 60е ... За таа цена ако сакаш имам лумиа 800 иако е постар од 520 сепак е класа за него, екранот му е амолед во споредба со шит екранот на 520, квалитет на изработка, цврстина итн неспоредливо
 

Kajgana Shop

На врв Bottom