Never Been Kissed

Yugo

Law rules
Член од
12 декември 2005
Мислења
8.251
Поени од реакции
28
Sea go simnuvam filmov.. ke go gleam pa ke pisam komentar okolu ovaa tema :
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Не сум го гледала филмот ама сум го почуствувала бакнежот и тоа повеќе пати но само со една личност.Со др ни приближно не.
 
C

Cool Hand Luke

Гостин
Мене само со насмевка ме утепа, а уште да ме бакнеше...:nesvest:
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
Уфф даа, и то баш пред некој ден пред да си одам дома. После то не знаев кај сум, едвај се качив по скали, ми се чинеше дека летам. Не дека претходните бакнежи со дечко ми не биле wow, ама овој беше многу посебен. Прекрасно чувство. :girlinlove:
 

KL0$AR

I SEE DEAD PEOPLE
Член од
8 јануари 2008
Мислења
343
Поени од реакции
9
кога ќе се сетиме на првиот наш бакнеж,и на двајцата ни се вртеше во главата пред,за време на,и после бакнежот.само што не од бакнежот,од алкохолот кои го имавме консумирано и двајцата.од него немавме ни чувство према бакнежот.де-денес се караме кој прв навалил.а и двајцата не сме сигурни
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Почетокот на Јануари оваа година:pipi:
Два бакнежи еден по друг кои стварно ме оставија без здив.Мислам дека и прв пат имав и пеперутки во мевов,некако ко на седмо небо да сум се чувствував па дури и очиве ги затворив!:back:
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Ова чувство го имав повеќе пати со личноста со која сум во врска . Едноставно некој бакнежи ме водат до таква нирвана и благосостојба што се дури оргазмични (не буквално) .
Најдоброто чувство во светот ми беше тоа.
Сеуште ми се случува ... :)
 

Lucy in The Sky

A girl with kaleidoscope eyes
Член од
8 март 2009
Мислења
304
Поени од реакции
34
Па.. буквално како што опишавте.. бакнеж кој го сопира времето.. не сум имала..
Али еден беше приближно таков...
Преубаво беше чувството... После тоа цел ден мислев на бакнежот и чувствував пеперутки во стомакот... Прекрасно беше....
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Never Been Kissed според описот тука го разбирам како женски тинејџерски феномен, последица од премногу љубовни филмови во глава и како таков е нормална појава за посочената возраст и нема ништо негативно :baeh:

А сосема нормално дека разни бакнежи, различна перцепција, посебни реакции..
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
аман бе чупиња толку нервози и припаѓања од бакнеж?!?!
еми да ве излижи некој душа ќе испуштите.
 

Красулка

Replay & Undo
Член од
3 јануари 2009
Мислења
1.508
Поени од реакции
1.157
Не сум го гледала филмот, но имам искусено нешто слично такво...запре времето, пеперутки во стомак...ах божествено:pipi:
 
Член од
18 ноември 2008
Мислења
621
Поени од реакции
612
jas mislam deka toa e samo do nasata psiha kako ke go doziveeme baknezot.obicno ako si zaljuben/a go dozivuvas baknezot poemocionalno otkolku samo koa se smuvas so nekoj/a.sepak ima isklucoci:toe:
 
Член од
15 април 2009
Мислења
11
Поени од реакции
0
ovaka koa gledam iskreni mashki shto ne se plashat da priznaat takvi stvari...braos be bratche primer si za drugite;)
jas ne gledam pricina zs maskite da se sramat da priznaat takva rabota nema veza so i maskite imaat cuvsva kako i zenskite i sakaat nekogo isto yaka mnogu:smir::smir::smir:
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Шо знам, бакнеж ко бакнеж, некои се повеќе умешни во тоа, некои помалку, а тоа како ќе го доживееш веројатно највеќе зависи од твојата перцепција за човекот, значи ако партнерот ти го превртува светот наопаку, нормално дека бакнежите (како и се останато) со него ќе ги доживуваш како најинтензивни...
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
Мене лично, ме нема дрмнато маж со својот бакнеж. Мислам, имало добри моменти, потреба за уште, ама да се шекнам особено не. Веројатно треба да се преиспитам?:pos2:
Јас таков бакнеж му дадов на еден мој дотичен... Ми вика, леле ме полазија морници до малото прсте на ногава! И бараше да седне. И седна и се објасни дека така не се почувстувал никогаш. Ете, барем јас сум довела некој до таков момент. :pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom