Never Been Kissed

С

Сатори

Гостин
Дали ова значи дека никогаш се немам бакнато?:nesum:

Ми се има случено да ми се допаѓа многу бакнежот, да ми биде фино, да сакам пак и пак и пак...да ми се сврти светот под нозе?
Ноуп, невр хепнд.

Тоа е индивидуална работа.
 

La Española

Лекот е отров!
Член од
1 февруари 2007
Мислења
1.808
Поени од реакции
556
Noup... i jas togas se definiram kako never been kissed :pipi:
Ni blisku do takov baknez :(
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
Pa me zaebavte ...ja mislev temava za nekoi devici im treba strucna pomosh ono da ti bilo placipickarski muabet cmok cmok zapira vremeto ... da bilo taka luge non stop ke se ljubat i nikad nema da ostarat posto vremeto ke zapre ...e svasta znaci
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Хм, го немам гледано филмот, но сепак мислам дека знам отприлика за каков бакнеж се работи и за жал немам искусено таков бакнеж од кој ќе се изгубам, ќе ми се стресат колената и од кој нема да знам каде се наоѓам.
Сум имала прекрасни, романтични, најубави на свет бакнежи во кои сум уживала, но бакнеж кој ми го одземал здивот, не.
Всушност имаше еден приближно таков, ама не во целост.
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
не сум го гледала филмот,ама отприлика знам за каков бакнеж се работи.
само со еден човек сум почувствувала приближно таков бакнеж,мислам дека траеше цела вечност,тотално заборавив каде сум и колку време помина,ама не ми текнува дали останав без здив и дали ми се стресоа колената.
значи сум имала нешто приближно на тоа
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.804
Поени од реакции
3.057
Таков бакнеж денес имав.. ама за жал во сон, мислам дека такви магични мигови.. иделни.. многу ретко се доживуваат.
...посакав да трае вечно...
 

Тамарче

Ако одам во Битола..
Член од
11 јули 2007
Мислења
3.239
Поени од реакции
223
Филмот не го иам глеано, ама знам за каков бакнеж се работи. Значи, сум имала таков бакнеж и чувството е прекрасно.:pipi:
 

mUv@ ThE DoGg

oLd ScHoOl PerSoN
Член од
29 септември 2005
Мислења
363
Поени од реакции
5
го неам глеано филмот ама ќе го гледам, а дали ми се има десено такво нешто, да од првиот бакнеж, посебно првиот бакнеж со мојата најсакана личност буквално не знаев кај сум, а и секогаш летам и не знам кај сум
 

*^Ѕверче^*

**InVaLid TiTle**
Член од
15 февруари 2008
Мислења
168
Поени од реакции
10
сум го гледал фимлот и добар е....и сеуште не сум имал таков бакнеж, а се надевам дека ке имам наскоро :vozbud:хехехе
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
не сум имала таков бакнеж што ке ме вивне до небото да незнам каде сум и да ми го одземе здивот..сеуште не се нашол таков "Техничар"кој ке направи да се чуствувам така..но сепак сакам што поскоро да го доживеам..и да видам какво е чуството,и јас се прогласувам како never been kissed..а да..и ке го гледам филмот..интересен наслов има:pipi:
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Траеше помалку од 5 сек а ми го смени светот, срцето мислам дека ми го слушаа сите во друагата соба, ми се прекинаа нозете, ми поминаа морници по цело тело.... Практично се изгубив, и ни после не можев да се средам:)
 

Desire

Refuse,Resist
Член од
25 декември 2007
Мислења
1.823
Поени од реакции
284
За жал немам уште доживеано таков бакнеж,а би сакала.Немам доживеано ни убав бакнеж,се шо ми биле,биле bad kissers за жал,така да сакам прво убав бакнеж да осетам,па после прекрасен :)
 
Б

БејбиГрл

Гостин
Сум имала таков бакнеж еднаш...ама мислам дека не беше максимумот,може и подобро....го очекувам најдобриот во скоро време:pipi:
 
D

devojcence

Гостин
abe baknez za da mi zapre vremeto ili da mi se svrti uste ne sum imala :P ali imalo eden epten jako ljubese :P toj bi go odvoila da me bacne uste ednaska da me potseti :P
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Даааа бе,ми се има десено.
И светот и планетите и целиот универзум се вртеше.
Ама мислам дека не беше до бакнежот,туку до травата,али не сум сигурен...:pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom