Netflix (стриминг платформа за гледање филмови и серии)

Член од
27 март 2014
Мислења
50
Поени од реакции
18
Па пред некој месец првпат приметив, ама немаше многу серии со Хрватски превод па не ми менуваше нешто еве сега која ја пуштив Cursed серијата приметив дека по дифолт ми ја дава на Хрватски.
Ај ако можеш провери вака дали исто ти дава хрватски во опциите? И уште на Gotham серијата види дали ти дава и македонски и хрватски?
Untitled.png
 
Член од
7 април 2015
Мислења
2.649
Поени од реакции
1.538
Ај ако можеш провери вака дали исто ти дава хрватски во опциите? И уште на Gotham серијата види дали ти дава и македонски и хрватски?
Прегледај го приврзокот 260504
Зависно од уредот имам или само Хрватски или само Македонски, со Англиско аудио, нема ниту Турско за Готам, инаку еве ја ситуацијата од синоќа што ја снимив каде трејлерот сам се пушта после некое време со Хрватски превод
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.869
Поени од реакции
7.554
Како на апликацијава на мобилен да одберам да ми вади содржини што има со превод пример хрватски или македонски?
 
Член од
7 април 2015
Мислења
2.649
Поени од реакции
1.538
Вау додале детски серии со Хрватска синхронизација, колку добро човече. Сега и деца можат да го користат сервисот да гледаат одлични цртани серии и филмови. Браво за Нетфликс отишле фулл Балкан супорт.
 
Член од
24 јануари 2015
Мислења
1.740
Поени од реакции
1.166
Вау додале детски серии со Хрватска синхронизација, колку добро човече. Сега и деца можат да го користат сервисот да гледаат одлични цртани серии и филмови. Браво за Нетфликс отишле фулл Балкан супорт.
Веројатно живееш во Хрватска и збориш за хрватските деца.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
Веројатно живееш во Хрватска и збориш за хрватските деца.
Неверојатно страшно е колку е досаден со тоа Хрватска, Хрватска, Хрватска. И овде, и на ит форум, само спамира за Нетфликс и Хрватска и хрватски синхронизации и хрватски преводи.
Како да има некој комплекс, нешто, не разбирам.
 
Последно уредено:
Член од
7 април 2015
Мислења
2.649
Поени од реакции
1.538
Неверојатно страшно е колку е досаден со тоа Хрватска, Хрватска, Хрватска. И овде, и на ит форум, само спамира за Нетфликс и Хрватска и хрватски преводи и хрватски преводи.
Како да има некој комплекс, нешто, не разбирам.
Исто ќе спамирав и да имаше Бугарски преводи, но избегнувам поради чуствителноста на Бугарскиот и Македонскиот јазик во овие времиња, а не на денешниот свет празник 29 ноември.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.532
Поени од реакции
21.407
Знае некој кај може да се провери кои филмови/серии ќе се отсранат од Нетфликс крајот од месецов?
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.869
Поени од реакции
7.554
Еве овде имате колку ќе се тргнат наслови. Хрватски сајт наменет за информации околу содржината на Netflix

Овде имате информации за сериите и филмовите за Британија и Амеркиа на сите сервиси достапни таму
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.085
Поени од реакции
8.133
За Европа нели е?
Јас плаќам во Нетфликс Амстердам, претпоставувам и таму е така.

Malta има 30% повеке од Холандија содржини, ти ако имаш холандски акаунт, што си Малта тие соджини ги имаш
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.532
Поени од реакции
21.407

Malta има 30% повеке од Холандија содржини, ти ако имаш холандски акаунт, што си Малта тие соджини ги имаш
Мислев за Европа има исто без разлика на која држава си.
Иначе неам холандски, поентата ми беше дека кога плаќам во Малта, ми покажува дека парите се префрлени на Netflix Amsterdam.
 

TRICKO

LEGEND
Член од
2 јули 2019
Мислења
416
Поени од реакции
326
Знае ли некој добар VPN за Нетфликс што има хрватски сервер и да е фре , Користеше га порано Urban Vpn , ама тргнале га хрв сервер?

Сори за пост овдека ама немога да најду тему поврзано за овој
 

Kajgana Shop

На врв Bottom