Naruto

P

PewDiePie

Гостин
09:40 Check it out , yo! :)
Најјак момент во борбава беше кога за првпат го употреби Аматерацу Сасуке,и тоа ги гледа овие од Хеби претепани и му текнува на Наруто,Сакура и Какаши и тука му пука филм. :vozbud:
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
7.893
Поени од реакции
12.822
Најјак момент во борбава беше кога за првпат го употреби Аматерацу Сасуке,и тоа ги гледа овие од Хеби претепани и му текнува на Наруто,Сакура и Какаши и тука му пука филм. :vozbud:
и ти кога го читаше чаптерот рече : то бе сасуке најбољи си :pos:
искрено, во анимево,оваа и сасори сакура борбата најако анимирани ми беа
 

gogZ

El pipita!
Член од
15 декември 2008
Мислења
328
Поени од реакции
5
Најјак момент во борбава беше кога за првпат го употреби Аматерацу Сасуке,и тоа ги гледа овие од Хеби претепани и му текнува на Наруто,Сакура и Какаши и тука му пука филм. :vozbud:
Ova ne mu bese prv pat , prviot pat bese koga Itachi mu go aktivira vrz Tobi :)
(eve na sto mislam)

Inaku zosto nema manga denes :( ?
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.404
Поени од реакции
1.379
FUCK U FILLERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Има негде информација до кога ќе терет со филериве!?!?!?!? :nerv:
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
7.893
Поени од реакции
12.822
FUCK U FILLERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Има негде информација до кога ќе терет со филериве!?!?!?!? :nerv:
уште 2-3 епизоди
последната недела од јануари е со манга материјал
 
P

PewDiePie

Гостин
ооооооо не........................ооооооо ДА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :vozbud::vozbud::vozbud:

Ова се официјални спојлери за 2011 така ?

Оу ќе биде епска борбата,Сасуке ќе го пробуди етернал мангеку шаринганот,и ПАК ќе го остави Наруто да живее ццц

Мадара и Кабуто уште се тука маме им ебам го користат Сасуке !
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
7.893
Поени од реакции
12.822
ооооооо не........................ооооооо ДА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :vozbud::vozbud::vozbud:

Ова се официјални спојлери за 2011 така ?

Оу ќе биде епска борбата,Сасуке ќе го пробуди етернал мангеку шаринганот,и ПАК ќе го остави Наруто да живее ццц

Мадара и Кабуто уште се тука маме им ебам го користат Сасуке !
не се спојлери ова
ова ти е оригинална видео анимација, како на пример краткометражен филм.
јак беше ама мн краток
 
Член од
17 октомври 2010
Мислења
18
Поени од реакции
0
овој Наруто колку е глуп! Многу се нервирам вака... Не може да го излупа Саске веќе еднаш! :mad: Можно ли е да е толку слаб?!?
Какаши како и секогаш е со Наруто и Сакура, да им помогне. И тој се осеќа виновен заради Саске малку... нели? И што е финтава, пак се тепаат на вода, од ова што го видов не сум премногу заинтересиран. Како можел Наруто да дозволи толку да го повреди Саске? Мислам, колку е расечен на градите и стомакот ни самиот не е свесен. Идиот... пак го изеде...
А иначе ни оваа недела нема да има манга?? Ај што го потекоа со филериве па и манга нема :mad:
 
Г

Господ

Гостин
Леле од волку чекање забораив шо се дешава со мангава...ќе зеам ќе ги глеам старите тепачки,и ќе си замислувам дека се дешава у моментов.
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
7.893
Поени од реакции
12.822
овој Наруто колку е глуп! Многу се нервирам вака... Не може да го излупа Саске веќе еднаш! :mad: Можно ли е да е толку слаб?!?
Какаши како и секогаш е со Наруто и Сакура, да им помогне. И тој се осеќа виновен заради Саске малку... нели? И што е финтава, пак се тепаат на вода, од ова што го видов не сум премногу заинтересиран. Како можел Наруто да дозволи толку да го повреди Саске? Мислам, колку е расечен на градите и стомакот ни самиот не е свесен. Идиот... пак го изеде...
А иначе ни оваа недела нема да има манга?? Ај што го потекоа со филериве па и манга нема :mad:
ако мислиш на видеото што го постирав погоре, нема врска со мангата тоа, то е OVA само, не се плашете гледате дека и квалиттот на анимацијата е подпросечен
 
На врв Bottom