Naruto

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
7.792
Поени од реакции
12.319
Имам супер тајна ексклузивна информација,во наредниот чептер пред Нова Година ке биде откриено кој е во последниот ковчег на Кабуто!
е ајде де стави ја во спојлери :)

--- надополнето ---

абе ќе излези чаптерот за некој час
:vozbud:
 

АздисаноСакавче

Passionate Hentai Fan
Член од
19 декември 2010
Мислења
155
Поени од реакции
13
е ајде де стави ја во спојлери :)

--- надополнето ---

абе ќе излези чаптерот за некој час
:vozbud:
Излезе чептерот! :vozbud::) Се смилуваа од MangaStream,рекоа дека ќе нема неделава,а види ги тука што ти прават - ненадејни шокови :pos2:
 

fixXx

IoSonoInterista
Член од
26 август 2010
Мислења
157
Поени од реакции
15
http://mangastream.com/read/naruto/82033841/1 Ако ја повикува последната генерација од 7те Свордсмен оф д мист требаше да има 5 ... тоа типчето што работи за Теруми не е мртво и Кисаме поради х причина го нема
 
P

PewDiePie

Гостин
Добар чаптер,фала курцу ги покажаа Хуго и тој водестиот заборавив како се вика.
 

АздисаноСакавче

Passionate Hentai Fan
Член од
19 декември 2010
Мислења
155
Поени од реакции
13
http://mangastream.com/read/naruto/82033841/1 Ако ја повикува последната генерација од 7те Свордсмен оф д мист требаше да има 5 ... тоа типчето што работи за Теруми не е мртво и Кисаме поради х причина го нема
На кого мислиш,не ми текнува,кој беше тој? Инаку телото на Кисаме го изедоа неговите ајкули(технички се самоуби),на Кабуто му треба дел од ДНК-та на мртвиот за да го реинкарнира,сега на местото каде што умре имаше крв,ама најверојатно Кабуто се нема снабдено со Кисаме-материјал :wink:
 

АздисаноСакавче

Passionate Hentai Fan
Член од
19 декември 2010
Мислења
155
Поени од реакции
13

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
7.792
Поени од реакции
12.319
ваууууу јак чаптер, ќе падни мавање
само незнам колку ќе бидат силни ова свродсмениве без мечови??? :raz:
супер засега
од алијансава гинат како муви :)
 

gogZ

El pipita!
Член од
15 декември 2008
Мислења
328
Поени од реакции
5
Decki , moze da mi dadete link da pocnam da ja citam mangata tocno od kade sto zastana animeto ? Ne mozam nikako da najdam , inace mi zdodea da cekam veke da prodolzat o episodite.Blagodaram odnapred :smir:
 

АздисаноСакавче

Passionate Hentai Fan
Член од
19 декември 2010
Мислења
155
Поени од реакции
13
Член од
7 мај 2009
Мислења
710
Поени од реакции
54
многу јака епизода овие мечувалциве незнам колку се јаки ама би требало да изгуби Алијансата во борбава ( или барем Гај да умре многу го мразам :) )
 

fixXx

IoSonoInterista
Член од
26 август 2010
Мислења
157
Поени од реакции
15
Туку одамна го неам видено Сасуке ... некако коа ќе се сконцентрира писателов на мангава на некој настан се остало запоставува така беше со Наруто коа беше големиот Учиха период а сеа обратно ... баш сакам да видам како ќе изглеа тој етернал шаринган негов
 

АздисаноСакавче

Passionate Hentai Fan
Член од
19 декември 2010
Мислења
155
Поени од реакции
13

Друштво,слушајте и затреперете од стравопочит,оти секој од овие е мафијаш со тапија :cuc:
 
На врв Bottom