MSN Messenger и се околу него

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
11 октомври 2008
Мислења
1.258
Поени од реакции
101
Добро 2009 само кај мене многу заебава или ? 2 пати ја имам инсталирано 2 пати така :nesvest: Изгледа формат му треба пак или ?
 
Член од
11 октомври 2008
Мислења
1.258
Поени од реакции
101

Хмм па кога напишам нешто кај што се пребаруват контакти заглавува и не ги покажува од кога избришам, несака да креира групи, кога внесувам контакт заглавува, , не уклучува одредени адреси и сл.

п.с Со останатите верзии не го прави ова ниту пак со некој друг програм што го имам или сл :toe:
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
Хмм па кога напишам нешто кај што се пребаруват контакти заглавува и не ги покажува од кога избришам, несака да креира групи, кога внесувам контакт заглавува, , не уклучува одредени адреси и сл.

п.с Со останатите верзии не го прави ова ниту пак со некој друг програм што го имам или сл :toe:
Користи си го 8.5 тогаш ,а до следниот формат ке си го инсталираш 9 и нема да ти кочи или па имаш малце рам
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Хмм па кога напишам нешто кај што се пребаруват контакти заглавува и не ги покажува од кога избришам, несака да креира групи, кога внесувам контакт заглавува, , не уклучува одредени адреси и сл.

п.с Со останатите верзии не го прави ова ниту пак со некој друг програм што го имам или сл :toe:
леле истиот проблем и јас го имав... сакав да отворам прозорец да зборувам со некого се кочеше по 2-3 мин.. идев таму во емот-иконите пак се кочеше ,. јбг многу ме се нервирав ... јас го имав само во Win7 тој проблем во XP супер работи..
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
леле истиот проблем и јас го имав... сакав да отворам прозорец да зборувам со некого се кочеше по 2-3 мин.. идев таму во емот-иконите пак се кочеше ,. јбг многу ме се нервирав ... јас го имав само во Win7 тој проблем во XP супер работи..
Колку рам имаш и каков процесор? И што си правел, што си имал уклучено додека праеше муабети на мсн?
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.694
Поени од реакции
4.853

Провери дали месенџерот има интернет пристап .т.е. провери си го firewall

Ако не е до тоа ..може ти ја бара најновата верзија ..ако ја немаш инсталирано ...
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Пробав и то од манга и ова од аце, ништо.
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
а да пробаш подоцна? или реинсталирај мсн ?
„Подоцна“ пробвам од вчеравечер, и реинсталирав, нишо.

Еве го влезе сеа, исчистив регистри со некое посрано програмче. :)
Фала на сите ипак.
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.336
Поени од реакции
2.224
Абе во што е проблемот? Јас сум онлајн тука кај мене а кај другите викат дека сум Апер оф лајн? Како е можно тоа а кај мене си покажува онлајн и ме има и во онлајн контактите.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom