Modern Warfare 2 Multiplayer Guide

pHiLLiPcHo

Шушљак
Член од
26 февруари 2009
Мислења
892
Поени од реакции
68
Најдов еден Guide на гарена FPS форумот,во кој пишувa на еден трид „2 min kick solved" што во превод би значело дека проблемот со тој кракот кој кика на 2 минути е решен. Повелете гуидот и изворот:
1.Guide
2.Изворот
Поз:helou:
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.848
Најдов еден Guide на гарена FPS форумот,во кој пишувa на еден трид „2 min kick solved" што во превод би значело дека проблемот со тој кракот кој кика на 2 минути е решен. Повелете гуидот и изворот:
1.Guide
2.Изворот
Поз:helou:
РАБОТИ ???
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.848
Изгледа работи, еве еден коментар: :smir:


"Works 100%, nice, clean and simple tutorial, thx to the guy that did this (i owe u a beer)."
Е ајде де, пробајте дали работи, како ви се чека?:)
Јас неможам сега, зафатен сум нешто, али вечер ќе ве известам дали работи:)
 

pHiLLiPcHo

Шушљак
Член од
26 февруари 2009
Мислења
892
Поени од реакции
68
Кајганџии,простете ја неможам да пробам мојот прекрасен ебан интернет е прејден(10гб) и конекцијата ми е волшебно намалена на неверојатни 49 kpbs.Така да наможам јас,ама затоа вие можете(Извинете за офтопик:eek:ftopic:)
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Го пробав тоа чекор по чекор и работи :vozbud: се утепав од играње,,,, Прво имате тиња оружја али после со тек на време почнав да ги кинам од најнизок до најјак левел...дури и понуда за клан имам :pos:
 

pHiLLiPcHo

Шушљак
Член од
26 февруари 2009
Мислења
892
Поени од реакции
68
Ќе пукнам од нервоза...ке ја стартнам играта НЕЈЌЕ СЕ УКОЧУВА И НЕ ИДЕ ПОНАТАМУ:violent1::violent1::violent1::violent1::violent1::violent1:Другото све чекор по чекор идам,и пак нејќе..За вас барем може иначе,ќе ви бидам благодарен..и едно фала да ми кажевте што ви го најдов Гуидот:kesa:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Ќе пукнам од нервоза...ке ја стартнам играта НЕЈЌЕ СЕ УКОЧУВА И НЕ ИДЕ ПОНАТАМУ:violent1::violent1::violent1::violent1::violent1::violent1:Другото све чекор по чекор идам,и пак нејќе..За вас барем може иначе,ќе ви бидам благодарен..и едно фала да ми кажевте што ви го најдов Гуидот:kesa:
Фала пријател ...освен со зеленко незнам како на друг начин да ти се заблагодарам :) (ај може еден ден ке ја имам честа да те упознаам ке ти фрлам едно пиво до две :) )

Туку прашањето ми е: Дали освен мене на некој друг му упали на филипчо пронајдокот?
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
Туку прашањето ми е: Дали освен мене на некој друг му упали на филипчо пронајдокот?
Ќе ти кажам јас утре, лаптопот на сервис ми е, нешто интернет не ми фаќа ко што треба. Одамна чекав вакво нешто. А на овој лаптоп што сум моментално на него нема шанси да ја играм, тиња е :angry2:
 

pHiLLiPcHo

Шушљак
Член од
26 февруари 2009
Мислења
892
Поени од реакции
68
Овака..напраив све како што треба ја преинсталирав играта..кракував,Copy/paste напраив све што треба,играв 20 левел Сум :) :) и до сеа највише килл-стрик 14 и така натаму..го видов Фициани со мене играше така да дечки можете слободно да се пуштите гуидот работи супер..Што се однесува до Илијако-Нема проблем пријателе едно пиво доста е :P :smir:Ingame nick ми е g0dSmaCk3R така да можете да ме најдете..
p.s Кајганџии навалете ајде да се стаиме да се изнапуцаме!! :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom