Metallica

Velix

Kirk Hammett
Член од
18 мај 2012
Мислења
673
Поени од реакции
207
Најдобриот состав на Металика!

Metallica-Fire-Dave-Mustaine.jpg
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
4.948
Поени од реакции
7.986
Една од најдобрите

 
На врв Bottom