Marco V - 7 години Сонце Продукција / 11 Мај 2013

Член од
21 септември 2008
Мислења
14.441
Поени од реакции
13.857
Sonce Produkcija
7 Years SUN PRODUCTION - SATURDAY 11 May 2013...

First confirmed guest MARCO V!!!

More Info Soon!!!


Кај најдоа баш во иста ден со White Dimension. :eek:
 
T

Torchyrus

Гостин
Идиотска работа е овоа :facepalm: ... ќе изгубат и тие и тие , као демек неможеле овие од Сонце да изберат друг датум , мора ли да е 11ти ??
На пример еве мене и уште некои со мене кои би им биле први таму на журка доколку датумот не е 11ти они губат , сигурен сум дека и многу други би размислувале на ист начин ... Супер е, јесте да тргна работата напред со настаните шо посебно ми прави кејф и имаат скроз супорт од мене и присуство на секој настан ,но мислам дека треба малце да размислуваат рационално не конкурентски .
И на крај мислам дека ќе го сменат датумот на настанот или ќе го откажат ;)
 

POS-51

Infinity Driver
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.411
Поени од реакции
444


Шо ќе се такмичат, на која журка ќе има повеќе луѓе ? Даре, не се глупирај, смени датум, и да идеме ко луѓе и на white dimension и на роденденот ваш, а не вака, шо ако биде на 10 мај ? петок, па таман 11 сабота на white продолжуваме
 
T

Torchyrus

Гостин
Sonce Produkcija

16 hours ago near Skopje

Почитувани пријателчина, фанови и поддржувачи!!!
Поради вашите барања одлучивме забавата по повод 7 годишнината од постоењето на нашата организација да ја поместиме на 8 јуни...

Покрај MARCO V кој ќе настапи на главната сцена, исто така ќе биде промовирана и транс сцена каде главни гости се татковците на психоделичниот транс со своите два проекти ETNICA и PLEIADIANS во живо!!!

Повеќе информации наскоро!!!
 
Член од
14 февруари 2013
Мислења
579
Поени од реакции
698
Типот пушта многу добро музиче. На Tomorrowland растури.
Пушта квалитетен хаус според мене :)
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.704
Поени од реакции
22.116
https://www.facebook.com/events/145555765631217/?fref=ts

Ајде да ја освежиме темата. Ќе оди некој, што мислите, многу ви е скапо 200 денари, сакате за тие пари Даш Берлин на увце да ви микса додека ве лижат две бискесуалки?
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.677
Поени од реакции
4.793
Ова дури е многу евтино,ги имаш и етника(ми текнува коа 500-це беше предпродажба за нив) а сеа и плеидианс и марко у пакет за дупло помалку.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom