Maкедонија - Словенија, 10.09, 17:00

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.238
Поени од реакции
19.396
П.С.
Треба да се регистрирате на порталот.....
П.П.С.
Ова е првиот меч на Македонија шо е поставен на Замунда...
Штета...:(
 
М

Мартин`

Гостин
Ај кој сака да се кладиме дека Гечевски пак ќе собере сили и ќе изненади да игра во 1/4 ? Утре не ама во 1/4 ќе игра ќе видите (y)
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.766
Поени од реакции
1.460
http://bt.davka.info/

Овде најдов торенти од повеке натпревари од ова Еуро, сега за сега гледам дека ја има Македонија со Грузија.

Форматот е .mkv така да ако сакате да гледате на DVD ке мора прво да го форматирате во .avi. За конвертирање срдечно ви препорачувам да користите Format Factory - беплатна, одлична и универзална програма.
 
Член од
25 декември 2008
Мислења
1.877
Поени од реакции
1.089
Абе а да пробаме на Сител да им се рече да ги издатат сите натпревари на едно цд,плус ке си го имаме Игорче како коментира,лоба и волкот, мислам дека ќе биде најдобро нешто за по дома:D
Е сеа со Грција да може и Игорче да ја прекоментира би било уште подобро:D
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
M

Mario Gómez

Гостин
Ај кој сака да се кладиме дека Гечевски пак ќе собере сили и ќе изненади да игра во 1/4 ? Утре не ама во 1/4 ќе игра ќе видите (y)
Јас сакам да се кладам бе.

Ако победам кладбата добро, ако победиш ти уште подобро. :ROFLMAO: На шо се кладиме?
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
Тешко да заигра пукнатина има нема шанса..вчера многу касно ја пуштија волку волку затоа не ни одеше едно време :)
 

Misery

30% off
Член од
3 април 2011
Мислења
1.598
Поени од реакции
2.394
Ај кој сака да се кладиме дека Гечевски пак ќе собере сили и ќе изненади да игра во 1/4 ? Утре не ама во 1/4 ќе игра ќе видите (y)
Кажувај цена ?
Нажалост, денеска кажаа дека Гечевски нема да изигра до крај на турнирот поради повреда на раката (зглобот ако не се лажам) .
Со среќа нека ни е...
 
Z

Zoza

Гостин
jas malku kasnam ama samo sakav da dadam komentar na postot deka Ilievski dadel izjava na slovenski,pa zena mu slovenka,dedo mu (na zena tatko) poznat kosarkar slovenski,zivee so godini tuka normalno e deka ke zbori na Slovenski,jas sum tuka 8 meseci pa zboram slo...Slovencite site koi gi znam mi cestita pobeda,na mnogute utakmici ne bodrea nas...Inaku znaevte deka na Ilievski prezimeto mu bese Gastarski ama si go smeni otkako pocna da stanuva poznat.....
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
Без гечевски не можеме и тешко до победа денес.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom