Lugje Vo Crno

Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.364
Поени од реакции
38.337
:tapp:
@ZoranC Будало, јел ти очеш live sex party да радиш да твојом женицом? Сачувај мало део интиме, изгубиче се сва магија, коњу један?
@bijons Теткице драга, желиш да ти објаним необјашњиво! Утраткоме. Ја сам једно које је постало мноштво.Ти можеш назвати космичка шизофренија. Инаќе да нисам постао мноштво читав овај живот и космос материјалан и нематеријалан би био досадан и ништа не би постојало и не би се дешавало. Било би само једно без другога. Не би постојала ни ти ни било који други ентитет. Другим речима то би била једна велика космичка досада. Мада и јесте била једна вечност па зато је једно постало мноштво. Јел јасно? Није. Конташ? Наравно да не. Него препусти се мало разиграности у животу и немој да будеш тако досадна да сереш једно те исто мајке ти, молим те!
govi se vrati po ushte? ne ti bese dosta toa samaranje?
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
A jas sum siguren deka ti pravish ljubavni magii.. celo vreme ti buljam u slikickata... me poremeti...
... не знам од каде ти е таа констатација за љубовни магии, можеби тоа е „мувата“ која не е моја, како и да е, за разлика од други аватари, јас лично фотографија поставувам МЕНЕ што лично ми се допаѓа, а не за други, (истото го постирам таму некаде на тема за газиња и нозе), жените исто сакаат убавина женска и се стремат кон тоа, тоа значи ако поставам костур за фотка или фудбалер, па ќе глумам двополовна личност член/ка на форумов, нешто се случува? тоа можеби го прават тие што не се сигурни во себе, па на таков начин се прикриваат на форумов од наметливи личности, но кој како милува, инаку ова „војна “ не е моја... што ти замерил Гови тоа е ваша работа, инаку ДА, малку ти ги анализирав коментарите и можам да ти честитам за доброто копирање што и мене ме излажа, ама не бев заитересирана да те „разгледам“! :D
 

ZoranC

Majmun so frizura
Член од
10 септември 2019
Мислења
631
Поени од реакции
682
govi se vrati po ushte? ne ti bese dosta toa samaranje?
Ron da ti objasnam dalje na narednio level neshto za sozreanata zena... ona komunicira na povekje nivoa...

Eve procitaj shto Bjonsi mi napisha...

Textot e povekje za vas, a mene mi kaza deka go saka zenskoto telo - citaj: sakam i jas so zeni... a ponatamu mi napisha deka proverila shto sum komentiral... citaj: projavuvam interes za tebe...

pocna li da povrzuvash tacki ron?
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.364
Поени од реакции
38.337
Ron da ti objasnam dalje na narednio level neshto za sozreanata zena... ona komunicira na povekje nivoa...

Eve procitaj shto Bjonsi mi napisha...

Textot e povekje za vas, a mene mi kaza deka go saka zenskoto telo - citaj: sakam i jas so zeni... a ponatamu mi napisha deka proverila shto sum komentiral... citaj: projavuvam interes za tebe...

pocna li da povrzuvash tacki ron?
Дада не сака ама уствари сака што би рекол @Bodhidharma
 

ZoranC

Majmun so frizura
Член од
10 септември 2019
Мислења
631
Поени од реакции
682
:tapp:
@ZoranC Будало, јел ти очеш live sex party да радиш да твојом женицом? Сачувај мало део интиме, изгубиче се сва магија, коњу један?
@bijons Теткице драга, желиш да ти објаним необјашњиво! Утраткоме. Ја сам једно које је постало мноштво.Ти можеш назвати космичка шизофренија. Инаќе да нисам постао мноштво читав овај живот и космос материјалан и нематеријалан би био досадан и ништа не би постојало и не би се дешавало. Било би само једно без другога. Не би постојала ни ти ни било који други ентитет. Другим речима то би била једна велика космичка досада. Мада и јесте била једна вечност па зато је једно постало мноштво. Јел јасно? Није. Конташ? Наравно да не. Него препусти се мало разиграности у животу и немој да будеш тако досадна да сереш једно те исто мајке ти, молим те!
Povrzav ja Guru 2+2... koga ti gi spomnv ti kaza nema shansi... i znaev deka e toa predizvik da ti se dokazam.... za ako go polozam ispitot da mi gi otkriesh tajnite na slednio level... vidi jas go osekjam univerzumot, ama sakam da stignam do tebe - gospodar na univerzumot....
Автоматски споено мислење:

ti ushte ja citash temava
Автоматски споено мислење:

... не знам од каде ти е таа констатација за љубовни магии, можеби тоа е „мувата“ која не е моја, како и да е, за разлика од други аватари, јас лично фотографија поставувам МЕНЕ што лично ми се допаѓа, а не за други, (истото го постирам таму некаде на тема за газиња и нозе), жените исто сакаат убавина женска и се стремат кон тоа, тоа значи ако поставам костур за фотка или фудбалер, па ќе глумам двополовна личност член/ка на форумов, нешто се случува? тоа можеби го прават тие што не се сигурни во себе, па на таков начин се прикриваат на форумов од наметливи личности, но кој како милува, инаку ова „војна “ не е моја... што ти замерил Гови тоа е ваша работа, инаку ДА, малку ти ги анализирав коментарите и можам да ти честитам за доброто копирање што и мене ме излажа, ама не бев заитересирана да те „разгледам“! :D
Koga kje osetish deka e vreme Bjonsi... slobodno pishi mi poraka....
 
Последно уредено:

ZoranC

Majmun so frizura
Член од
10 септември 2019
Мислења
631
Поени од реакции
682
Дада не сака ама уствари сака што би рекол @Bodhidharma
Odlicno Ron... Bodhi odamna ti kazal... pivoto sho sega go otvoriv e za nego...

Vidi sega narednoto nivo kako se postavuva....

Vekje jas Bjonsi nema da ja tagnuvam bidejkji znam deka sama kje ide da procita...

I sega replicirajkji ti tebe jas so nea kje si pravam muabet....

Bjonsi kako si? Se nadevam nema da ja smenish slikickata.....

Dali Ron ti pratish?
Автоматски споено мислење:

Ron.... sega poshto si iniciran.... dali mozesh da zamislish kako ovoj xope se oseca koga gleda deka bjonsi xaxa mi stavi... znaci prati?
 
Последно уредено:

ZoranC

Majmun so frizura
Член од
10 септември 2019
Мислења
631
Поени од реакции
682
Дада не сака ама уствари сака што би рекол @Bodhidharma
Ron... u slucaj da mi se pogodish zet.... ne bi sakal kjerka mi da ti e prva...
Pa so seto znaenje do sega shto go akumulirashe.... vide kako treba so zensko da se komunicira ... sega na delo da te vidime..

Vreme ti e za predizvik:

Vo ljubovta i seksot,
Samo vremeto e vlog...
Projavi interes,
Za nejziniot blog!


47826.jpg

Автоматски споено мислење:

@Govinda dali pratish sho praam?
Mesto jas, uceniko go prakjam... kazi a?
 
Последно уредено:
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.364
Поени од реакции
38.337
малце да ти ја воскреснам темава зоки, глеам слабо нема жртви
 

Kajgana Shop

На врв Bottom