Lugje Vo Crno

ZoranC

Majmun so frizura
Член од
10 септември 2019
Мислења
631
Поени од реакции
682
Значи ти ди нечистивиот кој влегол во телото на мојот другар Говинда? Иш Иш остави го на мира
Ne kontash... Jas Govinda go sakam... isti sme... i se blizi denot koga kje se izebeme...

Ali do togash jas sum pod magija na slikickata na @bijons .... fala ti sho mi davash moznost da ja tagnuvam i da cita...
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.528
Поени од реакции
34.678
... види вака Говинда, јас разбирам да се зезаш тука на форумов, а и местово е ОК како тема тра ла ла за заебан_ција и во ова време на политички невистини, неправда, губење на сите човечки врелини и однеување, „силување на мозокот“ на народот, и јас сум „за“ попуштање на вентило тука, ама не на начин како го правиш ти тука! :shok2:
... сега можеби ти е смешно и тепаш време и го намалуваш дневнот стрес, тоа све е ОК, ама воопшто не е смешно, па дури и здравствено опасно што си двојна личност и доаѓаш во состојба да пишуваш сам со себе, утре тоа ќе ти се случи и дома и на работа и преку ноќ ќе се подели личноста во тебе во две, па едната ќе „ја сака бијонс“, а другата „ќе ја мрзи бијонс“ :D што верувај ниедна медитација нема а те спаси од тоа! :neetaka:
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Ne kontash... Jas Govinda go sakam... isti sme... i se blizi denot koga kje se izebeme...
Ух будало, коњино. Оставаш на људе потпуно лажни утисак. Реци слободно целу истину, да чемо се спојити заједно са твојом лепшом половином.
 

ZoranC

Majmun so frizura
Член од
10 септември 2019
Мислења
631
Поени од реакции
682
Рони буразеру, не петљај мозак где му није место. Недокучива је ова тематика за тебе. Превише је ово за твој мозак.
Баш ми је посао да радим са оваквим пацијентима попут Зорана.
Neverovatno G... shta ti je univerzum... i ja se bavam so pacienti vo zivotot....
Автоматски споено мислење:

Ух будало, коњино. Оставаш на људе потпуно лажни утисак. Реци слободно целу истину, да чемо се спојити заједно са твојом лепшом половином.
Ide i taj dan... i spomnav za tebe... ali ne se drugite spremni za taj level g
Автоматски споено мислење:

... види вака Говинда, јас разбирам да се зезаш тука на форумов, а и местово е ОК како тема тра ла ла за заебан_ција и во ова време на политички невистини, неправда, губење на сите човечки врелини и однеување, „силување на мозокот“ на народот, и јас сум „за“ попуштање на вентило тука, ама не на начин како го правиш ти тука! :shok2:
... сега можеби ти е смешно и тепаш време и го намалуваш дневнот стрес, тоа све е ОК, ама воопшто не е смешно, па дури и здравствено опасно што си двојна личност и доаѓаш во состојба да пишуваш сам со себе, утре тоа ќе ти се случи и дома и на работа и преку ноќ ќе се подели личноста во тебе во две, па едната ќе „ја сака бијонс“, а другата „ќе ја мрзи бијонс“ :D што верувај ниедна медитација нема а те спаси од тоа! :neetaka:
Zdravo Bjonsi... fal ti shto dojde...malku me razocara vcera tvojot molk...

Totolno ne znam shto si napishala... celo vreme ti buljam vo slikickata... te lajkam..

Te ohrabruvam pocesto da pishuvash na temava...
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.593
Поени од реакции
38.741
... види вака Говинда, јас разбирам да се зезаш тука на форумов, а и местово е ОК како тема тра ла ла за заебан_ција и во ова време на политички невистини, неправда, губење на сите човечки врелини и однеување, „силување на мозокот“ на народот, и јас сум „за“ попуштање на вентило тука, ама не на начин како го правиш ти тука! :shok2:
... сега можеби ти е смешно и тепаш време и го намалуваш дневнот стрес, тоа све е ОК, ама воопшто не е смешно, па дури и здравствено опасно што си двојна личност и доаѓаш во состојба да пишуваш сам со себе, утре тоа ќе ти се случи и дома и на работа и преку ноќ ќе се подели личноста во тебе во две, па едната ќе „ја сака бијонс“, а другата „ќе ја мрзи бијонс“ :D што верувај ниедна медитација нема а те спаси од тоа! :neetaka:
зар ти ниси укапирала до сада да је зоки један трол који копира говиндин стил писања, са циљем да изгледа да је уствари он? Говинда зар делује да је толико паметан да смисли то сам?
 

ZoranC

Majmun so frizura
Член од
10 септември 2019
Мислења
631
Поени од реакции
682
зар ти ниси укапирала до сада да је зоки један трол који копира говиндин стил писања, са циљем да изгледа да је уствари он? Говинда зар делује да је толико паметан да смисли то сам?
Ron... osekjam deka se blizi denot koga fala kje ni kazesh....

Otvaram pivo!
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.528
Поени од реакции
34.678
зар ти ниси укапирала до сада да је зоки један трол који копира говиндин стил писања, са циљем да изгледа да је уствари он? Говинда зар делује да је толико паметан да смисли то сам?
... можеби е некој друг трол :facepalm: (денес мушко женско бидува и обратно, а не пак имитирање) ама со која цел да го зеза на пример? :toe:
и ДА Говинда е паметен, ако се глупира тука на форумов... да не беше ТОЈ- тој, ќе го ставеше во игнор вака зашто да се замара со него?
:toe:
 

ZoranC

Majmun so frizura
Член од
10 септември 2019
Мислења
631
Поени од реакции
682
... можеби е некој друг трол :facepalm: (денес мушко женско бидува и обратно, а не пак имитирање) ама со која цел да го зеза на пример? :toe:
и ДА Говинда е паметен, ако се глупира тука на форумов... да не беше ТОЈ- тој, ќе го ставеше во игнор вака зашто да се замара со него?
:toe:
Gledam jas Bjonsi deka se blizi denot koga kje se zapoznaete so zena mi...
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.593
Поени од реакции
38.741
... можеби е некој друг трол :facepalm: (денес мушко женско бидува и обратно, а не пак имитирање) ама со која цел да го зеза на пример? :toe:
и ДА Говинда е паметен, ако се глупира тука на форумов... да не беше ТОЈ- тој, ќе го ставеше во игнор вака зашто да се замара со него?
:toe:
добар закључак, @Govinda јави се
 

ZoranC

Majmun so frizura
Член од
10 септември 2019
Мислења
631
Поени од реакции
682
... не се занесувај, ТИ немаш жена, барем во тоа сум сигурна! :sneaky:
A jas sum siguren deka ti pravish ljubavni magii.. celo vreme ti buljam u slikickata... me poremeti...
Автоматски споено мислење:

si ja citam dodeka go pijam pivoto, nesto interesno da ne pises, ali tapa si nekako, vise radi bijons mi e da ne ja zezaat trolovi
Bjonsi saka da e tuka... ovde sum ron ja domakjin... ona sama ide... deka ima nedoumica za mojot predlog....
Автоматски споено мислење:

si ja citam dodeka go pijam pivoto, nesto interesno da ne pises, ali tapa si nekako, vise radi bijons mi e da ne ja zezaat trolovi
Vidi ron da ti objasnam neshto za zenite.... ako Bjonsi ne saka onaa rabota, nema da stavi slikica od femfatal tetamrazica (toa znaci provokativna zena vo kratki crti)..

Samio fakt sho e ona na forum so taa slikica kazuva deka bara neshto...

Samo sum mozda direkten za njen ukus...
 
Последно уредено:
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.593
Поени од реакции
38.741
A jas sum siguren deka ti pravish ljubavni magii.. celo vreme ti buljam u slikickata... me poremeti...
Автоматски споено мислење:


Bjonsi saka da e tuka... ovde sum ron ja domakjin... ona sama ide... deka ima nedoumica za mojot predlog....
Автоматски споено мислење:


Vidi ron da ti objasnam neshto za zenite.... ako Bjonsi ne saka onaa rabota, nema da stavi slikica od femfatal tetamrazica (toa znaci provokativna zena vo kratki crti)..

Samio fakt sho e ona na forum so taa slikica kazuva deka bara neshto...

Samo sum mozda direkten za njen ukus...
Говинда побегна сеа уште ти остана сам :(
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Говинда побегна сеа уште ти остана сам :(
:tapp:
@ZoranC Будало, јел ти очеш live sex party да радиш да твојом женицом? Сачувај мало део интиме, изгубиче се сва магија, коњу један?
@bijons Теткице драга, желиш да ти објаним необјашњиво! Утраткоме. Ја сам једно које је постало мноштво.Ти можеш назвати космичка шизофренија. Инаќе да нисам постао мноштво читав овај живот и космос материјалан и нематеријалан би био досадан и ништа не би постојало и не би се дешавало. Било би само једно без другога. Не би постојала ни ти ни било који други ентитет. Другим речима то би била једна велика космичка досада. Мада и јесте била једна вечност па зато је једно постало мноштво. Јел јасно? Није. Конташ? Наравно да не. Него препусти се мало разиграности у животу и немој да будеш тако досадна да сереш једно те исто мајке ти, молим те!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom