LOST

Дали ви се допадна крајот на серијата?


  • Вкупно гласачи
    286

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Знам дека голем е бројот на оние кои ја следат серијата и на оние кои веке ги изгледале сите сезони,мене лично ми се допаѓа,а на вас?
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Не да ми се свиѓа серијата.Туку ги бројам шасовите за новата епизода.Многу јака серија ,до сеа најдобра што сум ја гледал
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
да да...најубавата серија што ја иам гледано до сеа! ептен ми се свига...!
 
Ч

Чек Он Ит

Гостин
Не ја гледам, не ми се погодени термините, а и не е мој тип на серија ... :toe:
 
Член од
22 август 2006
Мислења
494
Поени од реакции
1.000
нешто овде не валја нели онај димек имаше тема на ЛОСТ????
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
93
Поени од реакции
0
Лост ти е најбоље сериа дури и на А1+ ја има
 
N

NeMiRnA

Гостин
Iskreno mi se svigase na pocetokot,ama pocnaa da go tupat mnogu,prethodnata epizoda ne mrdna ni cm ponapred,ne se desi nisto novo vo nea,nisto poise od taa pred nea epizoda sto bese.Trebalo da ima 7-8 sezoni ama ke prekratuvaat zasto od vakvoto cepidlacenje im se namalila gledanosta,arno im teknalo!
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Топ е серијата. Една од подобрите. Трета сезона, особено 6тата епизода од неа, тотално ме освои :drk: :)

Се чека на останатите епизоди.
 

dungeon master

Милиционер
Член од
14 февруари 2006
Мислења
793
Поени од реакции
18
Abe neli imase vakva tema, serijava e dobra na momenti, ama koga ce pocnat da ja tupat so nekoi gluposti, spanskine serii se pobrzi so dejstvijata, ja gledam i odvaj cekam da dojde drugata epizoda, ama svarno nekad ja preteruvaat, kako vecerva, pola epizod bese repriza od prosliot pat, ovie vaka moze da teraat i 100 sezoni :)
 

vmd

mafijas
Член од
26 јануари 2007
Мислења
153
Поени од реакции
1
mnogu e jaka serijata.Soer e najbolji a majkl najvise me nervira.zatoa na kraj ke gi izdade site na tie losite
 

Ilidan

ак
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.574
Поени од реакции
5
средно .... ни лошо ни премногу добро така-така
 

head

ЧОВЕКОТ СО МАЛО ТЕЛО
Член од
15 септември 2005
Мислења
1.353
Поени од реакции
501
Ajde , uste dva dena do sedmata epizoda od 3 sezona :zlo:
Na sedmi se emituva na ABC , a se nadevam deka na osmi ke moze da se simne od nekoj torent:vozbud:
 

јахутерминал

impressed by gay people
Член од
26 јануари 2007
Мислења
778
Поени од реакции
7
Мислам дека Lost е само губење време и замарање на мозокот со глупави нереални работи, земете гледајте Доналд Трамп "The apprentice" да видите колку е интересно и 100% реално.
Секој
четврток 22:20h
и
недела 22:20h
на Телма.
 

head

ЧОВЕКОТ СО МАЛО ТЕЛО
Член од
15 септември 2005
Мислења
1.353
Поени од реакции
501
јахутерминал напиша:
Мислам дека Lost е само губење време и замарање на мозокот со глупави нереални работи, земете гледајте Доналд Трамп "The apprentice" да видите колку е интересно и 100% реално.
A da si otvoris tema za Aprentis , pa tamu fali gi do besvest :nesum: Pogledni go samo rejtingot na Lost i nagradite so gi ima dobieno, pa posle zbori i davaj komentari !
Izguben eden:uvo:
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Koa gleav Lost mnogu sum napnat takva e serijata i zatoa prestanav da gleam:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom