LOST

Дали ви се допадна крајот на серијата?


  • Вкупно гласачи
    286
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Напишав погоре...

Јас ја гледав... и ми се допадна... ќе се открие една интересна работа
 
T

tino097

Гостин
И јас ја гледав и мислам дека уште тупат, јебига изглеа немислат да завршат со 3 сезони.
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Ja гледав,не ми се допадна многу ама не беше ни лоша...онака се откри нешто за минатото на оваа со плавата коса од the other као се викаше забораив сеа и нешто се случи со кејт и сојер....не знам за вас ама не би сакал да има повеќе од 4 сезони серијава дека уште од втора сезона почна да ми здосадува,за другите не знам ама ете читав пред некој ден ревјус и коментари за лост и гледам сите истото го кажуваат:toe:
 

***freak***

И да волиш до неба, и да прашташ кад треба [x]
Член од
9 февруари 2007
Мислења
383
Поени од реакции
1
серијата е многу добра (а посебно ефектите :wink: ) ,али у последно време нешо мн. гњават... 5 епизоди нишо ново не се случува :toe:
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Да каже некој линк за да ја даунлоадирам седмата епизода од трета сезона.
Ако може линк за цела серија а не четри линка за една серија
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
Crazy P0Y0L напиша:
Да каже некој линк за да ја даунлоадирам седмата епизода од трета сезона.
Ако може линк за цела серија а не четри линка за една серија
Користете torrents, луѓе..
Ако ги сакаш сите епизоди до сега, 8.5 гига е една сезона..
 

Vinnetou

Continium Transfunctioner
Член од
15 мај 2005
Мислења
3.513
Поени од реакции
482
Во последнава (7-ма) епизода приметив дека ќерка и на Даниел (французинката) е уствари топ!

Tania Raymonde

8-мата епизода (Flashes before your eyes) искача на 14 февруари :zlo:
 

Deswaldos

Bob's your uncle!
Член од
11 февруари 2007
Мислења
585
Поени од реакции
2
Da da jos dva dana. Ja sam trazio torrent na torrent-finder.com i imao je vise hiljada seeds. Mislim da se lost torrenti cekaju jos gore nego Harry Potter. Ja sam odvisnik od Lost i skinuo sam si i program (countdown simulator). Taj ti broji od 108 i kad stigne na 4 minute alarm se upali, isto kao i na Lost,... Sada sam na 33 minuta, a sad cu vec 9. put ukucati 4, 8, 15, 16, 23, 42...
Neznam sta se desi, sko ne upisem...THE END OF THE WORLD??!!
http://zach.dmarie.com/default.htm
 

Deswaldos

Bob's your uncle!
Член од
11 февруари 2007
Мислења
585
Поени од реакции
2
-=}{VLATCHE}{=- напиша:
8-мата епизода (Flashes before your eyes) искача на 14 февруари :zlo:

Reci mi na kojoj strani si proverio kako se imenujeju epizode?
 

Deswaldos

Bob's your uncle!
Член од
11 февруари 2007
Мислења
585
Поени од реакции
2
Jao jao sta sam sad video na youtube od osme serije:vozbud:
Ovaj Desmond je ludak!!!
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
241
Поени од реакции
3
Абе јас слушнав дека тие режисерите сакале да го завршет серијалот, ама тие од ABC им велеле за уште епизоди, па крајот можит и на кино да го гледаме..
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Ја гледам и серијата ми се допаѓа иако мислам дека ја претеруваат со постојаните заплеткувања и нови мистерии.
 

Deswaldos

Bob's your uncle!
Член од
11 февруари 2007
Мислења
585
Поени од реакции
2
Mr.F напиша:
Абе јас слушнав дека тие режисерите сакале да го завршет серијалот, ама тие од ABC им велеле за уште епизоди, па крајот можит и на кино да го гледаме..
Jao jao valjda ne:nerv::uvo:
Nadam se da neceju zavrsiti, ili staviti u kino
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
241
Поени од реакции
3
Па и јас не сакам да заврши, многу се заразив, живеам само четврток и недела. Можам и да ги земам од на интернет, ама друго е чувството на ТВ ко ќе гледаш :icon_lol: А 2=3 дена го внесував бројот на www.enterthecode.com
 

Kajgana Shop

На врв Bottom