LOST

Дали ви се допадна крајот на серијата?


  • Вкупно гласачи
    286

^MooN_RideR^

Blue in HearT
Член од
20 април 2006
Мислења
853
Поени од реакции
48
Абе има ли некој да ми ги даде или ако не сака така може и за пари јас си ги купив првите две ЦД од втората сезона од Бисер во СК по 80ден ама ми требаа пари за по пат па не можев и другите да ги земам така кој ги има другите цд нека пише?
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
LOST ДОБРА СЕРИЈА ЗА РЕЛАКСИРАЊЕ НА МОЗОКОТ:toe:
 

јахутерминал

impressed by gay people
Член од
26 јануари 2007
Мислења
778
Поени од реакции
7
head напиша:
A da si otvoris tema za Aprentis , pa tamu fali gi do besvest :nesum: Pogledni go samo rejtingot na Lost i nagradite so gi ima dobieno, pa posle zbori i davaj komentari !
Izguben eden:uvo:
Хахаха, па тоа е брачко и поентата. Луѓево се занесле во секакви глупости затоа е висок рејтингот. А види ти кој е рејтингот на Доналд Трамп.
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
јахутерминал,ова е тема за лост,сите го гледаме бидејќи ни е интересен и не привлекува мистеријата околу епизодите,а исто така некој од нас и се љубители на фантастичните филмови,рејтингот на ди апрентис не го знам ама еве јас ќе кажам дека е 100% реален но доналд трамп ми е еден од најомразните личности на планетата бидејќи во него освен бизнис нема ништо друго,ни чувства,никаква љубов,се му е околу парите..жал ми е да ги гледам постојано одредени личности како си одат плачејќи,секоја серија има свој недостаток,но кај некој луѓе тој недостаток го сметат како предност бидејќи баш тоа и го сакаат како што јас,многу членови од форумут и општо во светот им се допаѓа како е составена целата мистерија иако не е баш реално:helou:
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
И стигна и новата епизода на
дата
07.02.2007 =
7+2+2+7=18
1+8=9

После речете дека 9ката нема некоја врска....

Сеуште не ја гледав, но за неколку сати:)
Бај д веј веќе ја сминав...
 

NaTaLi

BabaSera pod Ste4aj
Член од
22 април 2006
Мислења
1.061
Поени од реакции
17
Димитар напиша:
И стигна и новата епизода на
дата
07.02.2007 =
7+2+2+7=18
1+8=9

После речете дека 9ката нема некоја врска....

Сеуште не ја гледав, но за неколку сати:)
Бај д веј веќе ја сминав...
душо, денес е 08.02.2007 :smir:
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
NaTaLi напиша:
душо, денес е 08.02.2007 :smir:
Душо премиерата на епизодата беше во 9 часот вчера (во Њујорк).... значи на 7ми. Веднаш потоа ја имаше на Интернет. Кај нас... значи утрово...

Јас ја симнав и ја гледав... една интересна работа ќе се научи...
:zver:
Ќе биде интересно... одвај чекам наредните епизоди...
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
после ова (3) сезона дали се планира да се снима уште или не се знае?
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
не се знае... зависи од популарност.... но, би требало...
 

ForFokSake

The Only Thing To Fear Is Running Out Of BEER !
Член од
26 јануари 2007
Мислења
429
Поени од реакции
0
NAj zakon serija.najdobra serija sto nekad sum ja gledal.jas posteno si ja gledam na a1 poso taka iskreno mi e pointeresno a ne deka ne mozam da ja najdam nego taka sakam.:) aj ke docekam treta sezona ako go odvrzat kjeseto A1.Pozdrav i super sto nekoj otvoril tema za Lost.Denes bese epten hard kor epizoda eeej.ccccc.ZAKON!!!
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Прва сезона прекрасна
Втора сезона се понеинтересна
Трета сезона мистериозна ама веќе ми е преку глава од све што наоѓаат на островот,на крајта не ми е чудно и да најдат нло со вонзејманци внатре :tapp: Ај белким понатаму подобра ќе биде,сум ги гледам до 3x06,вечерва ќе ја доналдирам 3x07 а по препорака на dimek ако не се лажам зедов да гледам друга серија heroes кој ми остави поголем впечаток од лост иако се снимани само 14 епизоди :toe:
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
ednostavno filmov za mene e naucna fantastika -sr*nje
izvinete me na mislenjevo no jas retko go gledam
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Едвај чекам да ја гледам новата епизода.Последната ептен ме доведе до неизвесност.
Ја гледал некој новава епизода?Импресии нешто,ово-оно :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom