Los Serrano

ToXic_

Booyah!
Член од
19 март 2009
Мислења
275
Поени од реакции
196
ехе елена ке биде бомба а и тете
+ диего не доби инфаркт само од тестот и од други работи
:tapp:
 
U

UniqueGirl

Гостин
порано глеав..сеа пак отпоново ...не ми се глеа баш

 

Eмилија

Reina Gitana
Член од
29 јули 2009
Мислења
25
Поени од реакции
4
Забавно се,инетрсни и смао хумор предизвикуваат,Ѓиље ми беше омилен лик,какви се лудории правеше ама искрено крајот мн ме изненади,тоа се било само обичен сон,нешто едноставно,Лусија не починала.Маркос и Ева немат дете:pos2::pos2:,инаку онака баш беше океј
 
Член од
13 август 2008
Мислења
827
Поени од реакции
101
Забавно се,инетрсни и смао хумор предизвикуваат,Ѓиље ми беше омилен лик,какви се лудории правеше ама искрено крајот мн ме изненади,тоа се било само обичен сон,нешто едноставно,Лусија не починала.Маркос и Ева немат дете:pos2::pos2:,инаку онака баш беше океј
па изгледа крајот беше таков зошто Лусија откажала да глуми (кога ја удри кола) и Маркос и Ева не глумеа, тие не планирале таков крај, а да планирале ке ја снимеле епизодата уште на почетокот зашто нели децата беа поголеми во крајната епизода
 

Barbara.

Irreparable perfectionist
Член од
23 јули 2009
Мислења
369
Поени од реакции
15
интересна е серијата, само актерите се малце ...згрешени :)
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.627
Поени од реакции
22.444
Никогаш не сум ја гледал сеијата и никогаш и нема..
 
Ј

јовица11

Гостин
интересна е серијата, само актерите се малце ...згрешени :)
Дефинирај згрешени:? Мене напротив, ми се одлични. Сеа може не си навикната на шпанскиот јазик, хумор...али актерите не се нималку лоши.
 
Член од
13 август 2008
Мислења
827
Поени од реакции
101
Во колку часот ја даваат на А2 сега? :)
Во 18:00 и во 10:30 (реприза).
Иначе вчера епизодата беше многу интересна, прво Гиље кога го тргна столот кога падна Диего, па после панталоните кога му се залепија од лепакот, кога го фатија Алекс гол и целото семејство се собра и го видоа, Фити со Емболата и така...:pos2::pos2::pos2:
 
С

Спенсер

Гостин
ги гледам често... ако не секој ден,секој 2ри...:pos2::pos2: јаки се...само ова мислам дека се репризи од порано..:vozbud::pos2:
 
Член од
7 август 2009
Мислења
115
Поени од реакции
16
интересна серија ама шпанско си е шпанско
коа завлекоа сите со сите одат
ама сепак алал да им е барем е поразлична од другите :smir:
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Гледав една епизода и интересно ми се виде, нема да гледам понатаму да не се заразам со тоа што после нема да испуштам епизода. :music5:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom