Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка"

Член од
10 февруари 2006
Мислења
358
Поени од реакции
8
точно два дена а денес е веке трети, значи 6 поени ми должат и што зачленив пријател уште 4 поени = 10
а има ли шанса само да се среди и повторно да добивам поени при логирање или мора да им пишам?
 
Член од
8 декември 2008
Мислења
28
Поени од реакции
0
АБЕ луге да не има некакви информации за ристокот??? ии отприлика коа би бил????????? фала :nesvest:
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.562
Поени од реакции
52.359
точно два дена а денес е веке трети, значи 6 поени ми должат и што зачленив пријател уште 4 поени = 10
а има ли шанса само да се среди и повторно да добивам поени при логирање или мора да им пишам?
Пиши им ти, па види што ќе ти одговорат.

АБЕ луге да не има некакви информации за ристокот??? ии отприлика коа би бил????????? фала :nesvest:
Нема никакви информации
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
1.346
Поени од реакции
184
koga ke odam na stranata ke napisam e-mail i pass i pak nisto ne izlegvit dealies kako bese to i se dr.ZOSTO TAKA?
 
Член од
28 април 2007
Мислења
478
Поени од реакции
15
И кај мене така и збрки ме пукаа ама видов и кај другар било така и ваљда ќе ја средат денес, ДА НЕ ИЗГУБАМ ДЕЈЛИ :nerv:
 
Член од
28 април 2007
Мислења
478
Поени од реакции
15
Да бе и влагаш на дејли и те избацува.

И познатото:

Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit.

Thanks, The Lockerz Team :smir:
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
1.346
Поени од реакции
184
Abe so e ova de ke vlezit na stranava ke odam na nesto i pak na prvata strna me vrajkat,uste ja part i plus ne mi imat pusteno nekolku poeni.I dali mozit da se logiram od drug kompjuter.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom