Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка"

Член од
22 јуни 2007
Мислења
840
Поени од реакции
25
А можеш на друго место да пишеш..не во мојата тема..:smir:

Значи темава не е насочена директно само за кој шо му текнал ..пример ај јас праќам инвајт пп до мене и инстантно ќе пратам...темава не ја отворив за дека сакам инвајтс туку да го зголемам интересот:)
 
А

Ајсшутер

Гостин
Де бе па ти што толку „твојата тема“ несмеат ли сега другите покани да праќаат и да пишуваат.
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
840
Поени од реакции
25
Не ама сакам да кажам дека не е така на кој му текнал покана во смисол "ај давам покани ми требат поени"....
 
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.356
Поени од реакции
184
една покана значи еден поен...а од кога ке станеш таму каков си јузер по 2 поена, добро сум разбрал?

значи Сет, Инсомнија...по 5 минути на секој компјутер...по еден акоаунт за мама тато дада бато до секој и за пола саат имам усб од 2гб... И не ми се верува да се до толку глупи...Бтв шо мора сет инсомнија...златно школо сите училни...различни ип колку сакаш башка мама тато...башка и после часови у маалските нет кафиња по градов...ролс ројс ке земам...
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
840
Поени од реакции
25
Не од секогаш добиваш 2 поени но кога ќе станеш Z-Listed(Вип член) добиваш 4..па не се глупи бе зашо...паметно работат..плус може да донираш и можеш да добиеш некој поен:).А ти можеш да собираш до 15ти октомври(има време) можеби и друго нешто ќе ти се допадне..има PS3 за само 625 поени..до 15ти октомври имаш време:)

Зошто сега само може да праќат испорака низ цела USA земја..а на 15ти ќе може низ цел свет...за секој случај нешто имам јавено дека мораш да имаш и 35 додатни поени за испораката до твојата држава(фактички го плаќаш производот и летот(испораката) до твојата држава(Македонија))

Али ај се во свое време да чекаме до 15ти да видиме официјално што ќе има за испорака

Поздрав
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
како да си ја порачам маицата сега ?
z-list member сум
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
840
Поени од реакции
25
Оди во Settings и избери големина на мајцата (TSHIRT Size).И чекај за 1-2 недели ќе ти ја пратат:)..Мене вчера или денес ја пуштија..прашав на маил.

Прашај ако не и ти

heykathly@lockerz.com
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
значи автоматски ја праќат само треба да си наместеш големина
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
840
Поени од реакции
25
Да...имат и фан страна..на фејсбук би ти препорачал да си фан пошто таму објавуваат кога ги пуштат пратките:)

Информација пред 5-10 мин.

We've moved Z-list shirt into our fulfillment center. As a result, you WILL get an email as your shirt leaves the warehouse. We continue to run out of stock in the small and medium sizes but have a new shipment in tomorrow. When you make Z-lis...t, please fill out your settings information COMPLETELY and you should receive your shirt within 2 weeks in the US and 3 weeks outside of US. Thanks.
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
840
Поени од реакции
25
Еве ви доказ дека локерз е реална компанија

Еве ги пратките кои ќе патуваат засега во Америка
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
кај мене ли е ова или и кај други што и да кликнам на страната ми покажува Page does not exist ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom