Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка"

Член од
22 јуни 2007
Мислења
840
Поени од реакции
25
Ако ви треба инвајт пишете ПП.
Дајте барем маица да земам. :)

Абе до мене е или не отвара до крај страната?
Јас ја чекам да стигне:):)

Да до нивните сервери е..а мајцата секако ќе стигне без разлика дали има превоз до македонија..мајцата си е друга работа.

Моментално работиле на нов проект..брзо праќање на сите ствари мајци и сите други работи..:)

Прашав за пратки во македонија..еве што одговорија.
I don't have the exact country list but assuming your country takes shipments from US, then yes.
 
Член од
15 март 2009
Мислења
10
Поени од реакции
0
Nikolasr stigna maicata :)) ? da ne bidam pesimist ama tesko deka ce stigne :toe: .. na mene mi trebaat uste malku frendovi za z-list member :) ce vidam dali kaj mene ce stigne . pisuva za 7-10 dena ?! ti na koj datum ja poraca maicata ? .. i ne e fer na coekov da mu gi zemame invajtite neka odat site kaj nego ... after all negova e temava a i gledam se podlalutuva :)) pozz
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.183
прати ми која ти е маил адреса


значи сите кој сакат покана ќе ми пратат пп со маилот на кој сакат да им стигне поканата.

Сите покани ќе бидат пратени после 12,бидејќи денес го истрошив цел лимит(50 покани)
Прати ми мене покана ако не ти е тешко плеасе....iksimkd@gmail.com
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
840
Поени од реакции
25
Nikolasr stigna maicata :)) ? da ne bidam pesimist ama tesko deka ce stigne :toe: .. na mene mi trebaat uste malku frendovi za z-list member :) ce vidam dali kaj mene ce stigne . pisuva za 7-10 dena ?! ti na koj datum ja poraca maicata ? .. i ne e fer na coekov da mu gi zemame invajtite neka odat site kaj nego ... after all negova e temava a i gledam se podlalutuva :)) pozz
Се лутев многу додека не станав з-листер:)

Абе незнам оваа или другата недела би требало да стигне:)

Ми кажаа ќе те известиме кога ќе биде пратена


Отсега можете и овде да реплицирате со вашата маил адреса:)
 
Член од
15 март 2009
Мислења
10
Поени од реакции
0
Се лутев многу додека не станав з-листер:)

Абе незнам оваа или другата недела би требало да стигне:)

Ми кажаа ќе те известиме кога ќе биде пратена


Отсега можете и овде да реплицирате со вашата маил адреса:)

Alal da ti e .. stvarno epten ozbilno si ja svatil rabotava .. samo zalno ako ne dostavaat vo Makedonija .. pozz
 
Член од
31 август 2008
Мислења
501
Поени од реакции
38
Што стана работаа се знае ли дали ке има достава и во Македонија??
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
840
Поени од реакции
25
Alal da ti e .. stvarno epten ozbilno si ja svatil rabotava .. samo zalno ako ne dostavaat vo Makedonija .. pozz
Не ми е толку сватена сериозно:):)

Што стана работаа се знае ли дали ке има достава и во Македонија??
Да..Ќе има достава до мак тоа ќе се реализира на 15ти октомври..

дотогаш собирајте поени:)
 

marTin*

мαјатιη™
Член од
10 октомври 2008
Мислења
287
Поени од реакции
12
станав z-lister и сега што треба да направам да ми пратат мајца,оти се е исто како пред да станам z-lister. не гледам никаква разлика:toe:
 
П

Паган-др

Гостин
А ќе ме фатат ако праќам од иста на иста ИП адреса? На пример на сестра ми, другата, татко ми...? :)
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
840
Поени од реакции
25
Во семејството можете сите да имате маил..но ако видат злоупотреба ќе бидеш отстранет:)

@marTin* - Оди во сетингс и избери си број на маица и толку..чекаш да стигне:)..Има разлика бе...добиваш дупло поени:)кога ќе поканиш некој ќе одговориш,ќе се логираш.
 

marTin*

мαјатιη™
Член од
10 октомври 2008
Мислења
287
Поени од реакции
12
Нешто не е во ред со страната пред 1 саат кога се оклучив бев z-lister,а сега треба уште 2 пријатели да додадам wtf?
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
840
Поени од реакции
25
Ќе се среди..ако не до утре значи те имат детектирано повеќе акаунти од иста ип:)
 
Член од
27 март 2007
Мислења
584
Поени од реакции
37
Бесплатно ајподи, лаптопи и разни тракатанци:)

Има отворено една страна сега за сега регистрирањето може само преку инвајт и тоа бесплатно а од Октомври кога сајтот ке почне потполно со работа ке се плаќа.. Да ве упатам малце.. Значи собирате поени играјки квизови, игри и разноразни глупоисти ја за 2 дена иам 30 поени а за 40 поени можам да си земам усб у форма на хамбургер од 4 гига
Има и разни ајподи, сони 3, епл лаптопи, слушалки, појачала.. Ако е некој заинтересиран нека ми прати на пм имеил и ке му пратам инвајт


За тие што ке пратат.. Од кога ке се регистрирате доколку не ви ја пушта страната односно доколку е празна тоа е фора само во линкот горе ке додадете /myLockerz


значи со пм-то пракајте ми имејли на кој сакате да ви биде акаунтот.. во имејлот има едно Click Here на тоа стиснете и ке ве однесе.. Иначе коа се регистрирате да не ве збуни тоа "combination" е уствари пасворд шо сакате да ви биде само место password они си пишале combination

од коа ке се регистрирате пракајте и вие инвајтови на другарчиња за да собирате поени.. со секој инвајт добивате по 2-3 поена така нешо


тоа со игрите и квизовите почиња од октомври.. сега за сега има само една дејли игра шо ви пушта поени и вие ги факате па колку фатите толку соберете и плус тоа што можете да инвајтнувате а од октомври ке има многу игри и квизови..


Без инвајт неможете да се регистрирате и да собирате поени.. кој сака нека прака на пм имеил или на профил нека ми остаи
 

Kajgana Shop

На врв Bottom