Linkin Park

ZACKY VENGEANCE

chuck SUCKScorey ROCKS
Член од
25 ноември 2008
Мислења
226
Поени од реакции
16
прават уникатна музика и никој ништо не им може...
 

Вондерфул

Chemical love
Член од
2 јуни 2008
Мислења
251
Поени од реакции
157
Ептен ми се бендисва музиката, баш им е оригинална.
Со последнио албум некако забегаја, ама сепак многу си ги сакам.

Да не му се оди на некој на концерт? :wink:
Прат некоја Европска турнеја летово, изгорена сум да одам. Грција е најблиску, то е.
 

Saiya Jin

Dizzy Fingers
Член од
26 април 2006
Мислења
1.266
Поени од реакции
10
Порано ми беа омилени но ми скурчија... Тоа е. Преслушаш нешто и одеш на друго :)
 
Член од
28 декември 2008
Мислења
99
Поени од реакции
3
Абе најдобри се....група со уникатен стил....со малку дисторзија(малце повеќе) и со миксовите на нај јакиот DJ Mr.Hahn...многу режлив глас(Честер)...Рапер во позадина(Mike)...уникатност во прв степен....гледав некои форуми на англиски...луѓето си ѓи решаваат проблемите со некои песни како една шо многу ме трогна live in texas - p5hng me awy .....ислушајте ја....ви кажувам кога сум изнервирам ова ме опушта многу.....,не се зејбавам....
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
2.236
Поени од реакции
2.028
цареви се,95% од пените им се закон,само во новиот албум некои песни им се утка.
Chester RULEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
 

Fackasta

Ама друже .. ЗАШТО ?!
Член од
2 мај 2009
Мислења
120
Поени од реакции
13
Слушнав од едно другарче дека Честер правел операција на гласни жици и дека гласот веќе.. у аут.. и дека правел и операција на Кичма и дека веќе нема скокање и незнам уште што на сцена и то у аут.. ако знае некој нешо за оваа .. епа нека пише.. епа то :helou:
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
2.236
Поени од реакции
2.028
Слушнав од едно другарче дека Честер правел операција на гласни жици и дека гласот веќе.. у аут.. и дека правел и операција на Кичма и дека веќе нема скокање и незнам уште што на сцена и то у аут.. ако знае некој нешо за оваа .. епа нека пише.. епа то :helou:
за првото може да е вистина затоа што во MINUTS TO MIDNIGHT повеќето песни се тивки е бавни без многу дерење со исклучок на 2-3,а за второто немам слушнато.
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Многу ги сакам и војска многу ги слушавме најдобри нивни песни ми се:



 

pHiLLiPcHo

Шушљак
Член од
26 февруари 2009
Мислења
892
Поени од реакции
68
Мене ептен ми се свиѓа What i've done од Линкин парк
 

ACHQ

hawk
Член од
18 јули 2009
Мислења
702
Поени од реакции
73
"linkin park" га правив мозда и најдобар рапкор, легенде са како и "rage against the machine" и "limb bizkit"
 

Kajgana Shop

На врв Bottom