Linkin Park

Вампирката

Well, I tried to say there's nothing wrong with me
Член од
20 мај 2006
Мислења
3.819
Поени од реакции
95
lele nemojte vakvi glasanja zaso tesko e...ja sum za dvete
 

LP Fan

Mike Shinoda
Член од
10 мај 2006
Мислења
117
Поени од реакции
1
Linkin Park дефинитивно. Види аватар, потпис и слика
 

manijak

Full of shit!
Член од
15 април 2006
Мислења
1.219
Поени од реакции
1
Linkin Park нека одат да лижат паркови, Green Day се боље :baeh:
 

kLiNkA

Ponosna Hrvatica
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.116
Поени од реакции
5
i dvete ali koa bi birala ondak Green Day
 

Jane

Кајганџија
Член од
5 февруари 2006
Мислења
3.394
Поени од реакции
114
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
AMAN BE..........................kakov GREEN DAY i kakov LINKIN PARK!°!!!!!komercijalno sranje
 
Член од
24 мај 2006
Мислења
46
Поени од реакции
1
kakov linkin park GREEN DAY se najdobri a linkin park veke se raspadna grupata
 

LP Fan

Mike Shinoda
Член од
10 мај 2006
Мислења
117
Поени од реакции
1
Од Linkin Park:Meteora и Hybrid Theory се добри а другите се глупости. Во Reanimation има техно ремиксови а во овие поновиве рап и поп. Глупава комерцијала направија сега. Ама за мене се легенда со старите песни.
 

BONDEK

ТHE DEVIL
Член од
18 април 2006
Мислења
751
Поени од реакции
30
linkin park se ѕверови десет пати подобри од green day
 

IGI

Il Corvo
Член од
12 февруари 2006
Мислења
385
Поени од реакции
4
i SOAD i LP mi se svigaat ali glasav za LP.
Nego cudno e so sekogash koga ke kazham deka LP mi se svigaat nekoj se izbacuva i mi vika nesto kako "ne se tie cist rok ili metal, so znaesh ti za rok i metal?" wtf?:lud: Ako bea cist rok ili cist metal nemashe da mi se svigaat mene.
I pcjodamaster spomna deka cester se dere samo... ne mi e bash jasno ali pretpostavuvam deka si slusnal 3-4 pesni samo.....
 

LP Fan

Mike Shinoda
Член од
10 мај 2006
Мислења
117
Поени од реакции
1
IGI напиша:
i SOAD i LP mi se svigaat ali glasav za LP.
Nego cudno e so sekogash koga ke kazham deka LP mi se svigaat nekoj se izbacuva i mi vika nesto kako "ne se tie cist rok ili metal, so znaesh ti za rok i metal?" wtf?:lud: Ako bea cist rok ili cist metal nemashe da mi se svigaat mene.
I pcjodamaster spomna deka cester se dere samo... ne mi e bash jasno ali pretpostavuvam deka si slusnal 3-4 pesni samo.....
У право си. А освен тоа идејата на линкин парк е оригинална. Малце претеруваат сега со рапот ама порано беше многу подобро. Многу се интересни песните со тоа што се мешаат повеќе елементи. И еве ти на G'N'R свират и клавир. Тоа не значи дека се класика и рок. Глупости зборувате.
 
Член од
16 мај 2006
Мислења
48
Поени од реакции
0
Lucifer напиша:
Druze-POSTOVANJE
LP porano (t.e.koa izlegoa)bea OK! Sea se ogromno komercijalno TESKO sranje.A za Green Day...
TA4NO...Lp bea mn bolje porano! sea-beda...Green Day--Komercijalen MTV "PUNK"...Ne be ni za ednite ne sum...Epten se...smrdat!!:cug:
 

IGI

Il Corvo
Член од
12 февруари 2006
Мислења
385
Поени од реакции
4
Ја за двете сум.......
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Едните прават панк рок а другите њу метал. Не слушам панк али зашто не го поднесувам второво - јас би за Грин Деј.
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Многу лесно на форумов употребувате зборови како легенди, закон, устав... Не е се така добро бе луѓе.... Ако нешто малку ви се допаѓа може и да објасните зашто е така, „супер се” не кажува ништо.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom