Linkin Park

kLiNkA

Ponosna Hrvatica
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.116
Поени од реакции
5
High_Voltage a ti da ne si od Rjk??? Kako i da e Linking Park... extra lugje so praat extra pesni... mislam so da kazam osim deka Oni Se ZAKON! :D
 

IGI

Il Corvo
Член од
12 февруари 2006
Мислења
385
Поени од реакции
4
Абе Честер им вреди. Човекот има ненормално добар глас. Сеа мешаат различни видови на музика и нормално им смета на тие што се ограничени на еден еден вид, на пример метал само, али јебига така одлучиле. На многу луге им се свига тоа.
 
Член од
28 јануари 2006
Мислења
260
Поени од реакции
2
osven numb niso od lp ne mi se sviga!mnogu mi se nekako agresivni!
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
142
M.C. a предмалку прочитав дека си слушал метал, сигурен си?? ако линкин ти се агресивни тогаш за другово....
 

LP Fan

Mike Shinoda
Член од
10 мај 2006
Мислења
117
Поени од реакции
1
Dali tuka ima Linkin Park fanovi

Ako ima linkin park fanovi odma neka se najavat kaj mene. Jas suv verovatno mnogu golem fan na niv a isto taka i na system of a down. Slucajno ako ima nekoj sto gi slusa ovie moze slobodno da si pozbori. Ako ima nekoj sho sledi formula 1 moze i za toa da se diskutira
 

betogrozdanov45

мајстор за гибаници
Член од
26 октомври 2005
Мислења
1.549
Поени од реакции
6
Абе ќе ти ја збришат темата дур да трепнеш. Односно, или ќе ти ја збиришат или ќе ти ја префрлат у музика ама не верувам.

Иначе ЛП се добар бенд со многу добар вокал - Честер што многу го поштуем.
Најбоље песни од нив ми се: ”Crawling" i "Meteora" celiot album do edna pesna,
 

Eko1

Форум Џедај
Член од
20 мај 2005
Мислења
1.579
Поени од реакции
29
ЛП Фан.... реши се за што ти е темава.... дали за Линкин Парк или за Ф1?.... ваква тема за Општи муабети не пасира... па да знам кај да префрлам :icon_lol:
 

Saiya Jin

Dizzy Fingers
Член од
26 април 2006
Мислења
1.266
Поени од реакции
10
LP Fan овде.Нај нај нај омилена нивна песна ми е Numb :)
 

Eko1

Форум Џедај
Член од
20 мај 2005
Мислења
1.579
Поени од реакции
29
Друг пат барајте во соодветно место тоа што сакатe да дискутирате.... темата за Линкин парк ви постои ТУКА.
 

Saiya Jin

Dizzy Fingers
Член од
26 април 2006
Мислења
1.266
Поени од реакции
10
LP For Life :):):)
(sry ne ja vidov ovaa tema)
 
Член од
1 мај 2006
Мислења
371
Поени од реакции
2
V kraj gi postovam Linkin Park, edno vreme samo niv gi slusav.Super se
 

M-I-L-A

I'm gonna...
Член од
30 март 2006
Мислења
199
Поени од реакции
0
Linkin park zapoznav da gi slusam mn. odamna,duri i so drugarka mi ja peevme vo skolo pred 3 god. in the end....inace najdobar mi e mike shinoda,koj e so mene neka kaze!!!
 

LP Fan

Mike Shinoda
Член од
10 мај 2006
Мислења
117
Поени од реакции
1
Abe Najbolje se, ali zaboraviv nesho

Sea pesnite sho gi praat se mnogu komercijalni. Porano bea mnogu bolje. Sea ne svirat rock ili metal tuku rap so pop muzika. Sea mi ostanaa da gi slusam nivnite stari pesni ili pa da slusam system of a down.
 

LP Fan

Mike Shinoda
Член од
10 мај 2006
Мислења
117
Поени од реакции
1
prviot album e najdobar. Toa e zatoa sto stanuvaat se pokomercijalni i pesnite ne se rock ili metal tuku pop i rap. Starite pesni se najdobri. Omilena pesna mi e points of authority a dobri se i hit the floor, one step closer i somwhere i belong.
 

LP Fan

Mike Shinoda
Член од
10 мај 2006
Мислења
117
Поени од реакции
1
prviot album e najdobar. Toa e zatoa sto stanuvaat se pokomercijalni i pesnite ne se rock ili metal tuku pop i rap. Starite pesni se najdobri. Omilena pesna mi e points of authority a dobri se i hit the floor, one step closer i somwhere i belong.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom