LG G3 S

Член од
24 јануари 2015
Мислења
18
Поени од реакции
1
Здраво сакам да земам LG G3 S телефон. Кажете ми ваши искуства и импресии, има или нема мана. :)
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.498
Поени од реакции
2.622
Здраво сакам да земам LG G3 S телефон. Кажете ми ваши искуства и импресии, има или нема мана. :)
Баш обратно телефонот е бледа копија на појакиот брат G3.Иначе спецификации крш.....Слаб процесор одвај 1 гига рам.Екранот му е едвај ХД да не збориме за фул ХД а цената му е изгор.Така да освен ако не го зимаш багатела тогаш за цената која го зимаш телефонот дефинитивно ке најдеш подобар ;)
 
Член од
24 јануари 2015
Мислења
18
Поени од реакции
1
Баш обратно телефонот е бледа копија на појакиот брат G3.Иначе спецификации крш.....Слаб процесор одвај 1 гига рам.Екранот му е едвај ХД да не збориме за фул ХД а цената му е изгор.Така да освен ако не го зимаш багатела тогаш за цената која го зимаш телефонот дефинитивно ке најдеш подобар ;)
Iphone 5S подобар е? Мене некако спецификациите слични ми се. :D
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.498
Поени од реакции
2.622
Iphone 5S подобар е? Мене некако спецификациите слични ми се. :D
Кај најде споредба со iphone 5S жити се.Тотално два различни оперативни али се на се Iphonot е 100 пати подобар од LG-то во овој случај.
 

k3b

Член од
17 декември 2010
Мислења
2.808
Поени од реакции
4.280
Земај ајфонот каков лг какви глупости ,


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I

INFECTED

Гостин
А дали некој имал искуство со LG G2? Да знам на што сум, дали вреди 10.000 користен или не.
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.098
Поени од реакции
1.885
А дали некој имал искуство со LG G2? Да знам на што сум, дали вреди 10.000 користен или не.
Секако дека вреди, провери го екранот дали има флеки исто така и другите работи дали се ок ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom