League of Legends

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.832
Поени од реакции
15.261
Конечно со графиката да може да се доближи на дота2. Убаво ви е вака на прв поглед? Ја мислам дека уште многу работа ги чека ако сакаат се да уклопат убаво, како што треба.


Не може, рецимо, сегашна nida да се уклопе у тај нов апдејт. Ќе треба да прават и на ногу други шампиони rework. Само да не ми здосаде!
 
Последно уредено:
Член од
30 мај 2014
Мислења
10
Поени од реакции
10
Конечно со графиката да може да се доближи на дота2. Убаво ви е вака на прв поглед? Ја мислам дека уште многу работа ги чека ако сакаат се да уклопат убаво, како што треба.


Не може, рецимо, сегашна nida да се уклопе у тај нов апдејт. Ќе треба да прават и на ногу други шампиони rework. Само да не ми здосаде!
Многу ми е глупо ова.... Кога ке замислиш како ке изгледат сите шампиони на оваа мапа стварно е глупо .. Ај замисли си ја на пример Ле Бланк .. Мене искрено не ми се свиѓа... :гомце:
 
Член од
16 јануари 2011
Мислења
362
Поени од реакции
127
Има некој дарежлив да ми даде PBE акаунт да ја пробам новата мапа ? :icon_mrgr:
 
H

HoT IcE

Гостин
дајте бе некој да шитнам акаунт, ќе се договориме за цена, само да го неам веќе, преку глава ми е од играва и немам веќе живци.
 

бутЕ

старлета
Член од
29 март 2011
Мислења
2.231
Поени од реакции
3.830
Океј дечки ае малце помоош...


54.JPG
На официјалнион форум ми рекоја да почекам 15-20 минути дека ќе се среди ама еве веќе 3 сати чекам и ништо вака стои

чаре?
 
Член од
31 август 2012
Мислења
127
Поени од реакции
17
И кај мене е исто така,ја симнувам играта уште 856 и нешто сати требе да чекам,што е финта?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom