Last Man Standing (Barclays Premier League) vol. 2

Статус
Затворена за нови мислења.
H

HoT IcE

Гостин
  • Sunderland vs WBA
  • Everton vs Norwich
  • ManUtd vs QPR
  • Stoke vs Fulham
  • Wigan vs Reading
  • Aston Villa vs Arsenal
  • Swansea - Liverpool
  • Southampton vs Newcastle
  • Chelsea vs ManCity
  • Tottenham vs West Ham
Ова се двојките за следно коло во ПЛ, за тие што останавме, им посакувам среќа, и добар пик за следното коло. За тие што испаднаа, повеќе среќа друг пат. Јас мојот тим за следно коло ќе го пишам деновиве.
 
H

HoT IcE

Гостин
Јунајтед е најсигурен пик, тоа е најсигурно за следно коло. Но лично мене не ми значи тоа дека ќе го одберам Јунајтед, првин треба калкулација за другиве тимови, уште едно дерби Челзи vs ManUre има, и тогаш чинам дека е најдобар пик Јунајтед.:icon_lol:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Јунајтед, Евертон или Арсенал.....се мислам помеѓу еден од овие 3, ќе видам кој ќе биде :)
 

closertb

Пластичен
Член од
23 октомври 2011
Мислења
895
Поени од реакции
1.060
Ilumious, ние што останавме ќе ти бидеме благодарни ако го апдејтираш списокот (на првата страна мислам дека е најдобро). Не за друго, да знаеме до кај сме, плус да стекнеме фанови од толпата која отпадна. :icon_lol:
 
M

MrzaRules

Гостин
Почекајте малце де, многу испаднаа овоа коло, неможе да среди :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Ilumious, ние што останавме ќе ти бидеме благодарни ако го апдејтираш списокот (на првата страна мислам дека е најдобро). Не за друго, да знаеме до кај сме, плус да стекнеме фанови од толпата која отпадна. :icon_lol:
Требаше утре ама ај ќе го апдејтирам сега, списокот е поцрвен од прв ден циклус :pos:
 
H

HoT IcE

Гостин
Ме заебаваш, како тоа 45, зарем не бевме 160 пријавени, кој придонесе за вакво драматично намалување(Јунајтед, Евертон, Челзи?) :icon_mrgr:
 
H

HoT IcE

Гостин
Требаше утре ама ај ќе го апдејтирам сега, списокот е поцрвен од прв ден циклус :pos:
Ко ќе апдејтуваш, ископирај ги паровите што ги постирав претходно да не се мачиш, нека има под табелата за следно коло. Еве јас за секое коло ќе ги пишувам двојките, ти апдејтирај таму, не ми е проблем.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.372
Поени од реакции
25.123
Ме заебаваш, како тоа 45, зарем не бевме 160 пријавени, кој придонесе за вакво драматично намалување(Јунајтед, Евертон, Челзи?) :icon_mrgr:
More like... Њукасл и КПР. А и Фулам. :D
Следното коло ќе биде лесно, јас Јунајтед ќе го бирам.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Апдејтиран е првиот пост :) Јас ќе си одам со моиве наредно коло :)
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Значи и Ливерпул ако кикснеше вчера, геноцид ќе имаше.....10 души ќе останеа.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom