La Liga Santander 2016/2023

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
Конечно со ќејф си гледав фудбал. Вака да беше цела сезона сега ќе си бевме раат. Ај вака и во август нека поиграат...

@cholismo мислам време е да смениш аватар. Не е Гризман за сеир денеска. :)
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.157
Поени од реакции
16.697
Конечно со ќејф си гледав фудбал. Вака да беше цела сезона сега ќе си бевме раат. Ај вака и во август нека поиграат...

@cholismo мислам време е да смениш аватар. Не е Гризман за сеир денеска. :)
Кој да го клам
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.627
Поени од реакции
18.110
Циганите од Мадрид да гледаат и да учат како се игра фудбал, не да се курчат со победи од 1 - 0 со гол од непостоечки пенал.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.157
Поени од реакции
16.697
Вас ве дупи, не Барселона.
Најплатен тренер е у свет, а нема титула (Лига, ЛШ, Куп), една у времето на Тата Мартино ;)
Еднаш викаш нема титула после во истата реченица викаш има една, ама добро и мене времето ми смета дека вака променливо :)
 
Член од
29 април 2015
Мислења
4.059
Поени од реакции
3.843
Еднаш викаш нема титула после во истата реченица викаш има една, ама добро и мене времето ми смета дека вака променливо :)
Сакав да пишам од времето на Тата.

Али не битно, тоа не го менува фактот дека и покрај толку големите пари, пак сте катастрофа.

Теши се со Гризман кој има 15 гола у прва сезона :icon_lol:
 
Член од
14 мај 2019
Мислења
1.486
Поени од реакции
-759
Сакав да пишам од времето на Тата.

Али не битно, тоа не го менува фактот дека и покрај толку големите пари, пак сте катастрофа.

Теши се со Гризман кој има 15 гола у прва сезона :icon_lol:
Cim e vo vremeto na Martino i Anceloti, togas ovaa titula ne treba da se smeta na Atletiko i Colo.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.157
Поени од реакции
16.697
А бре стварно како кажа од времето на Тата ко небаре само тие ни б а конкуренти за титула, Реал кој ги е.а :)

Не најплатен тренер, на Чоло треба нобелова награда да му дадат за она што го прави со Атлетико години наназад.
 
Член од
29 април 2015
Мислења
4.059
Поени од реакции
3.843
А бре стварно како кажа од времето на Тата ко небаре само тие ни б а конкуренти за титула, Реал кој ги е.а :)

Не најплатен тренер, на Чоло треба нобелова награда да му дадат за она што го прави со Атлетико години наназад.
Кое? Што со исто пари за трансфери, дури и повеќе од Реал не може да земе титула?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom