Kurtlar Vadisi - Долина на волците

The_LiGhT'

Stop DISCRIMINATION
Член од
29 април 2009
Мислења
587
Поени од реакции
123
Што се однесува до музиката ,музиката е прекрасна и специјално за ова серија е направена ,не се слагам дека е одвратна ,него е нешто посебна,еве ти некои од музиката
Ili ova...:wink:
 
Член од
14 март 2010
Мислења
146
Поени од реакции
6
Ајде бе шо знајте вие, на негледано ќењате нешто, изгледа сте многу паметни, седнете гледајте една епизода и после кажувајте, деца шупаци :D, иначе серијата е супер, и ја подржувам, според мене е еден од подобрите филмови, а вие што немате гледано мојте само да чутите, и да се мрчите пред пц ;)
 

Musab

konekting pipl
Член од
26 јуни 2007
Мислења
244
Поени од реакции
20
оваа музика ,нема врска со филмот.Музиката е од еден друг индиски филм ,оваа клипче некој го направил ради заебанција
 

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
Офф...уште една серија на телевизија лоботомија...
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.204
Поени од реакции
2.199
Филмов ми е СРАЊЕ, поглуп филм здравје :nesvest:
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.583
Поени од реакции
10.081
Филмов ми е СРАЊЕ, поглуп филм здравје :nesvest:
А поинтересни ти се шшанските серии...на кои епилогот е јасен..двајца заљубени кои ќе патат цел филм за на крај да бидат заедно...не знам дали има поглупо од оваа :tapp:
 
Член од
11 март 2009
Мислења
118
Поени од реакции
4
аххахахаха
Страшно нискобуџетна и неквалитетна турска сапунска серија.
Ама еј да не заборавиме кај живееме. :tv:
 
Член од
10 октомври 2009
Мислења
2.917
Поени од реакции
1.225
А поинтересни ти се шшанските серии...на кои епилогот е јасен..двајца заљубени кои ќе патат цел филм за на крај да бидат заедно...не знам дали има поглупо од оваа :tapp:
Ни шпанските ни оваа, сите се :pop:
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.583
Поени од реакции
10.081
Ни шпанските ни оваа, сите се :pop:
Добро јас ја следам уште од првата сезона...а сега на Алсат оваа сезона стварно е многу јако...а и има многу вистинити нешта!
 
Член од
5 февруари 2010
Мислења
290
Поени од реакции
58
Одамна престанав да гледам вакви шпански сапуници, а уште помалце турски, но оваа серија почнав да ја гледам од почеток и искрено ми се допадна. Прво што забележав е тоа што е точно дека е со слаб квалитет ( барем мене така ми се чини ), но има добра содржина. Не знаев дека има и други сезони, па се надевам дека ќе имам некогаш прилика да ги погледнам и нив, а исто се надевам и дека се со подобар квалитет, но исто толку добра содржина. :pipi:
 

oon

Член од
3 ноември 2008
Мислења
2.798
Поени од реакции
1.028
А зошто А1 само стари турски сериски филмови емитува??? Зошто не се емитува сегашните турски тв серијали,има полни 100 пати по убави серии што се од 2009 и 2010,например Долина на Волците е стара серија од 2002-2003,а наместо да се емитува сегашните серијали например ево Долина на Волците ама од 2009-2010. Или пак други серијали,што се од 2009 2010, исто беше и со Гумуш и таа серија е многу стара,од 2003, ама по се изгледа сегашните турски сериски филмови се многу скапи,па нашите неможат да земат:tapp:
 

ZoraNaSlobodata

Чоечко суштество
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.736
Поени од реакции
111
Ме бендисва бе + најгледана е во Турција, допрва идат интересни сезони.
 

oon

Член од
3 ноември 2008
Мислења
2.798
Поени од реакции
1.028
Ме бендисва бе + најгледана е во Турција, допрва идат интересни сезони.

НЕ само во Турција,туку и во блиско источни земји,а во едно серијата се емитувала и во Германија и Русија..
 

CF.REAL MADRID

ЦЕВКА
Член од
9 септември 2009
Мислења
335
Поени од реакции
9
Ефтина турска серија. Во Турција никој не ги гледа, па ги пуштаат на простиот балкански народ за да направат демек добар буџет.
Да те информирам дека серијава е 25 милиони долари,и уште нешто поскапа е од Шехерезад....:helou::helou:И стварно е јака,крими и ако не ти се допаѓа седи си и гледај ја Росалинда или како беше таа Касандра....
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.482
Поени од реакции
1.252
За серење први сме многу нормално..таква е и оваа држава..кој сака да го гледа филмот нека го гледа,кој не сака нека не пишува на оваа тема,нека си пишува таму у БАНДИНИ :pos2::pos2:

Ме бендисва бе + најгледана е во Турција, допрва идат интересни сезони.

Точно..сеа за сеа ваква ќе е,али понатаму е многу интересна и многу подобра напраена..во наредните сезони е поврзано се што се дешава последните години во Турција и т.н..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom