Koлку од вас имаат профил на Facebook?

MHJ-GIRL

Програмер
Член од
1 февруари 2010
Мислења
84
Поени од реакции
13
Имав еден ми го хакнаа (најверојатно оти многу ме бивало на покерот па сите пари ми ги сјебале), па успат и мсн ми хакнале и не успеав ништо да си направам, па на крај фино лепо ново мсн и нов профил на фејсбук :):)
А за користење, стои горе цело време отворено јазиче со него па го прочекпуам на секој саат и пол да видам дали има нешто ново:toe:
Ova e seriozna rabota. Zosto ne prijavi vo Direkcijata za zastita na licni podatoci? Ili na facebook? Ili vo policija? Hakiranjeto e nedozvoleno i nelegalno.
Jas voopsto neznam kako nekoi si dozvoluvaat da vlezat vo necija privatnost!? :nenene:
Mene samo neka se osmelat da mi haknat nesto! Ke gi napravam partal! :D

Inaku, imam facebook i go koristam mnogu cesto. Sajtot e sosema vo ok. Jas neznam sto vi preci? Ako nesakate da gi otkriete licnite podatoci(sto e pametno) napravete kako i mene-ne gi stavajte na fb i bilo kade na internet i toa e toa :wink:
 

realMadridfan

Madridista
Член од
15 декември 2008
Мислења
201
Поени од реакции
10
abe znae nekoj zosto ne mozem da dodavam prijateli mi vika bloced aj ako znae nekoj neka mi kazuva pozz
 
Е

експерт

Гостин
abe znae nekoj zosto ne mozem da dodavam prijateli mi vika bloced aj ako znae nekoj neka mi kazuva pozz
ако поголем дел од пријателите што си ги побарал те одбиле, автоматски те блокира. Или пак некој те има пријавено за досадување или прекршување на некое правило.
 
S

stefi

Гостин
Интересното е што ги најдов сите луѓе шо сме се упознале на одмор или кај и да било на времето.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Мене ме напиња нешто деновиве, ептен е спор ништо не ми отвара, мамата значи! А само до фејсбук е, све друго нормално ми отвара.
Иначе во последно време почнаа да ме напињаат луѓе, па така што нонстоп си бришам, си бришам, си бришам луѓе.... :icon_lol:
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.185
Поени од реакции
14.457
Мене ме напиња нешто деновиве, ептен е спор ништо не ми отвара, мамата значи! А само до фејсбук е, све друго нормално ми отвара.
Иначе во последно време почнаа да ме напињаат луѓе, па така што нонстоп си бришам, си бришам, си бришам луѓе.... :icon_lol:

Може да те аднам? :zlo:
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
Интересното е што ги најдов сите луѓе шо сме се упознале на одмор или кај и да било на времето.
Ова ај се поштуе некако..
Али друго што има интересно на фб??Губење време само ништо друго..
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Ова ај се поштуе некако..
Али друго што има интересно на фб??Губење време само ништо друго..
Тоа било мислам и првичната намена на сајтов ама компјутер за секое дете и ќе гледаме сега квизови од типот kogo si odgovara6 najvi6e? STO TOJ 6TO SEDI DO TEBE!!!! :toe:
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
Тоа било мислам и првичната намена на сајтов ама компјутер за секое дете и ќе гледаме сега квизови од типот kogo si odgovara6 najvi6e? STO TOJ 6TO SEDI DO TEBE!!!! :toe:
Лајк лајк :) Српски и Македонски квизови врие..:toe:
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
Знаете што е губење време? Ништо.
Времето секако се губи. Дали ке седиш на утакмица и ке навиваш за омилен тим, или ке гледаш ТВ емисија, Вести, или ке седиш на форум, на фејсбук, на мсн. Секако го губиш времето.
Фејсбук е губење време ако незнаеш да го искористиш. Како и други сајтови тоа е алатка ништо повеќе. Фејсбук е доста моќна работа моментално, како што порано беше мирцот ако се сеќава некој.
Да не користиш фејсбук не значи дека си по паметен од тие што користат. Пример ја користам фејсбук и други сајтови, ама не користам мобилен телефон. Значи ја сум најпаметен у свет што не користам мобилен телефон? како па да не.
“Не сум повеќе на фејсбук го избришав акаунтот, и супер ми е“ Е што ти е супер? почист ваздух да не дишиш? Да не се фалам ама фрижидерот ми е полн со месо откако не користам фејсбук. Нема грешка... нема грешкаааа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom