Kako da go otkacam?

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
15 април 2019
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.542
Ако сериозно те манијачи и малтретира, зачувај ги пораките кои ти ги пишува и обрати ѝ се на полицијата со нив како докази можеби.
Znaci naporen e ne sfakja, jas ne znam vishe so da praam?
 

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.598
Поени од реакции
5.064
Znaci naporen e ne sfakja, jas ne znam vishe so da praam?
Обиди се да послушаш некој од советите кои ти ги дадоа тука, ако веќе бараш помош. Блокирање на неговите профили на социјалните медиуми е побезболен начин.
 
Член од
15 април 2019
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.542
Не е доктор претпоставувам
abe kazi kako da go otkacam? Ne mozam da se uklucam na net po sto poraki mi pishuva i zvoni i sliki i trista cuda? Kaj be se jas magnet za budali sum.
Автоматски споено мислење:

Обиди се да послушаш некој од советите кои ти ги дадоа тука, ако веќе бараш помош. Блокирање на неговите профили на социјалните медиуми е побезболен начин.
I na rabota koga ke se vidime? Koga ke dojde? So ke praam? Kako sa go otkacam :(
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.591
Поени од реакции
38.738
abe kazi kako da go otkacam? Ne mozam da se uklucam na net po sto poraki mi pishuva i zvoni i sliki i trista cuda? Kaj be se jas magnet za budali sum.
Автоматски споено мислење:


I na rabota koga ke se vidime? Koga ke dojde? So ke praam? Kako sa go otkacam :(
Те сака дечкото, нели ти се жалеше никој не те сакал, ете ти прилика.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.700
Поени од реакции
9.539
abe kazi kako da go otkacam? Ne mozam da se uklucam na net po sto poraki mi pishuva i zvoni i sliki i trista cuda? Kaj be se jas magnet za budali sum.
Ti ne si magnet, toj ne e budala, samo ti be dete se plasis izgleda od maski I od vrska!?
Ajde napraj nekoj moabet, daj mu prilika....kaj begas odma!?
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
2.814
Поени од реакции
4.665
abe kazi kako da go otkacam? Ne mozam da se uklucam na net po sto poraki mi pishuva i zvoni i sliki i trista cuda? Kaj be se jas magnet za budali sum.
Автоматски споено мислење:


I na rabota koga ke se vidime? Koga ke dojde? So ke praam? Kako sa go otkacam :(
Ништо полесно. Пиши му дека на сон ти се јавила св. Петка и порачала дека ако е стварно озбилен во врска со тебе, треба да подигне црква во Чаир, да подари 1000 пара ракавици и чорапи, како доказ.
И онака, успат, прашај го дали знае некаков лек за гонореја и спреј за елиминирање срамни вошки.
 

Ejebajgasad!!!

Фукара
Член од
4 септември 2017
Мислења
677
Поени од реакции
1.116
Нели пишуваше што е твое ќе си дојде, а сега кога дојде не го сакаш. Извини вака ама имам чувство дека колективно не дупиш, ако е така оти не кажа да си земиме кондоми. :lut:
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
slikaj se so nekoj atleta-bokser-b.bil ili najdi nekoj najmuskulest vo teretana i neka te gusne i prati mu slika pod koja ke pisuva ABE EDEN MI DOSAGA STO DA PRAVAM....I toj odgovara OSTAJ TOA NA MENE srce JAS KE SREDAM.
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.416
Поени од реакции
4.248
Jok ne me interesira ic i toa znaci ne sakam i toa e so e. Ne i ne.
Кажи му не. Биди директна. Не го врти, не го тупи, не му давај лажна надеш.
Ако е барем 2 посто разбран и не мрднат не треба да имаш проблем.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom