Kako da go otkacam?

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
7 септември 2016
Мислења
6.071
Поени од реакции
8.722
... е па ти се жалиш дека никој не ти пишува, а сега кога некој ти пишува ти се жалиш, сакаш да го откачиш :eek:
П.С.
од каде знаеш дека е лепотан и богат? :D
 
Член од
15 април 2019
Мислења
516
Поени од реакции
638
... е па ти се жалиш дека никој не ти пишува, а сега кога некој ти пишува ти се жалиш, сакаш да го откачиш :eek:
П.С.
од каде знаеш дека е лепотан и богат? :D
Od rabota go znam inace se iam zapoznaeno i deckovo pocna da me manjaci da mi pishuva zvoni takov place se lupa od zemja svasta mislam daj kazete so da praam?
 
Член од
15 април 2019
Мислења
516
Поени од реакции
638
Ne sum mu dala nikakov povod za da se zaljubi vo mene znaci kako da go otkacam?
a inace dobar e deckoto fin kulutren se toa stoi ama ne sakam. I sto pati go otkaciv znaci daj kazete sovet nekoj?help
 

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.572
Поени од реакции
4.987
Od rabota go znam inace se iam zapoznaeno i deckovo pocna da me manjaci da mi pishuva zvoni takov place se lupa od zemja svasta mislam daj kazete so da praam?
Ако сериозно те манијачи и малтретира, зачувај ги пораките кои ти ги пишува и обрати ѝ се на полицијата со нив како докази можеби.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
6.071
Поени од реакции
8.722
... овој па, веднаш несвесно се издаде во која група на муШки спаѓа!
мало ама техничарче:pos:
 
Последно уредено:
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom