Kajgana Tips - збогатете се за само 2 недели

Пеце

Пелистер-Битола
Член од
16 септември 2009
Мислења
4.214
Поени од реакции
4.958
Чиста лотарија се играчите, нема тука знаење, пратење, чиста среќа, тешко и да ги фатиш, исти кур ти се та овие од Европското играчите или си играл НБА играчи или Евролига....
Овие даваат граници, како шо му одговара нив и секако тие се победниците во случајот, ако му тргни на играчот ќе префрли брзо, ако не ќе се потиш на него цел меч....
Мене шо ми се случи во првите 2 кола, како ИГРАЧИТЕ ДА МИ ГЛЕДААТ ВО ТИКЕТОТ и намерно да не даваат гол, по по по малер...
Во прво коло го имам Балагуер + на 3,5 и се разбира 3 дава шутракот, Јанц против нас го имам исто на 3,5 + и нормално завршува со 3, вчера Ривера од Шпанија исто плус на 4,5 граница и ај погодете колку даде ? :) (брадата си даде Ч Е Т И Р И голчиња) :cool: сите на граница за минус си влегоја :busi:
Па и не се за играње реално, ги даваат со смешни коефициенти од 1,60, 1.55, 1.65 поарно клај си фикс и нека трчаат....
Типување на играч ти е пред време изгубен тикет, поарно КЕНО уплати си во спортлајф и брзо ќе видиш дали си добитен или не :pos: не вака да го чекаш некој манакен 60 минути :D
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.335
Поени од реакции
2.224
Геншејмер и Зарабец треба да одат плусој денес, другото си ебало мамата.
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.749
Поени од реакции
12.765
Колку частат за талески денес? Немам време да одам до спорт лајф иначе брат ми ќе го уплатев на минус.
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.845
Поени од реакции
7.650
шо мислите за Македонија +4.5 и Црна Гора +4.5 хендикеп? (2.89)
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Ne se zbogativ ama dobro e hahahah


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Да ти ебам шпанците сакати ејј на 23 гола ја чекав едвај 22 дадоја ... сега словенциве да се молам уште 5 да дадат..
Со 29 ја враќав уплатата .. дадоја гол им го поништија и нормално на 28 за да ме падне ..
 
Последно уредено:
Џ

Џонтра Волта

Гостин
ТТООООООООООООО Мачковшек сине, таман пишував пост кај што те гонев у триста курца.

Фала курцу погодив 6 ракометари, после 100 години бодам тикет ехехехехехехехех
где си била кад сам био нико. :cool:

Лабави плусови Вајнхолд - со кој памет му дале 2.5 граница бе :D у 3та минута го заокружив.
Здрахала - братов 15 гола заглави, Ентрериос, Хансен, Балог и као што спомнав Мачковшек.

(y)
 
Член од
7 јуни 2011
Мислења
4.184
Поени од реакции
3.155
ТТООООООООООООО Мачковшек сине, таман пишував пост кај што те гонев у триста курца.

Фала курцу погодив 6 ракометари, после 100 години бодам тикет ехехехехехехехех
где си била кад сам био нико. :cool:

Лабави плусови Вајнхолд - со кој памет му дале 2.5 граница бе :D у 3та минута го заокружив.
Здрахала - братов 15 гола заглави, Ентрериос, Хансен, Балог и као што спомнав Мачковшек.

(y)
Брате Хансен на колку гола го фати? Мене во марбет 6.5 ми бараја и нормално ме издупи све му ебем гнасно....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom