K-15

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Гордоста на Македонија К-15 нема рамни бе ако сакаш некој да насмееш дај му линк од јоу тјуб со некоја смешка од К-15 и 100% ке го насмееш знам од искуство:pipi:
 

PxFxCx

Јужни Фронт
Член од
15 септември 2007
Мислења
452
Поени од реакции
4
Џерманците коа ја измислија партината локомотива ние за три дена имаме готов нацрт направено за НЕпарна локомотива !!! :pos2:
[media]http://www.youtube.com/watch?v=JGoEDEK4thM[/media] - Нај смешниот клип што сум го гледал у мојот живот Дефинитивно... До солзи сум се смејал....
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.145
Поени од реакции
861
Не можев да ја најдам таа другата тема за К-15 телевизија па да напишам тука :) Од денеска ете ја вклучија и на CableTel, мислам дека е на местото на HAYAT.
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
Тошо е синот,Миле таткото играат оро на свадба...

Toшо:Тате,тате!една сваќа пита за тебе...
Миле:ако,ако бе сине...
Тошо:Тате,тате!таа сваќата пита за тебе...
Миле:И шо вика сине?
Тошо:Која е таа будала со цвикерите?

ne be ova e koa toso ke go zenat so na bapco kerkamu i na svadbata blazo mu vika na bapco:
Tate,tate edna sfaka me pita za tebe?
So te pita be?
Koja e naa budala so naocarite so igrae:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: k-15 руллз
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
малце ке киднам од темава ако глеа некој прва лига на к-15 тв и ако ја знае типката шо води нека каже одма... П.С.Типката од шо е убава почнав да ја сањам... сите термини на прва лига ги знам :tv:
 

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
Го глеаше ли некој денес скечот со маратонецот Климе цацко го учи да плива и вика ова е совршено дете ...перфектен маратонеци оп одеднаш го снемува Климе и Цацко вика дај друго дете отиде ова јебига се мочав од смееење:pos2::pos2::pos2:
 
S

SSS-Stolica

Гостин
Го глеаше ли некој денес скечот со маратонецот Климе цацко го учи да плива и вика ова е совршено дете ...перфектен маратонеци оп одеднаш го снемува Климе и Цацко вика дај друго дете отиде ова јебига се мочав од смееење:pos2::pos2::pos2:
go gledav jas go ima i na youtube samo pobaraj go malce
 

Yugo

Law rules
Член од
12 декември 2005
Мислења
8.251
Поени од реакции
28
Најмила моја...
Толку долго, ооооооо, долго размислував како да ти пријдам и мислам дека го одбрав најдобриот начин како да го сторам тоа.
Во првиот момент кога те сретнав, посакав да се претворам во рајска птица, да слетам на твојте бедра и нежно да ги погалам твојте прекрасни уши со мојте шарени крила.
Жарот од твојте очи сеуште тлее во моето срце, и секогаш кога сум со тебе се разгорува во љубовен бронхитис кој што секој следен миг е се појак, ооооооо, појак и преоѓа во хроничен.
Од твојата прегратка добивам морници, ехото на твојот здив трае бесконечно и се губи во ФејдАут на љубовен занес.
Секој твој поглед е нов рефрен во нашата љубовна песна и илјадници пати се повторува во мојте соништа како прекрасен љубовен дупли албум на страста.
Наутро кога се будам, безброј пати се прашувам зошто сум баш јас тој, избраниот, да бидам со тебе и секогаш да бидам само твој..

Нормално ова го збори Тошо Малерот(будалата) :vozbud::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Vuki-Viola-Fan

Solo Fiorentina
Член од
18 мај 2008
Мислења
3.502
Поени од реакции
680
Тошо:Ја батка...не ебам жива сили!И сите ми викаат,браво бе Тошо тоа е муж!
Па тоа е бе батка,не ко овие клошариве што идат у седум сабајле по леб!Кој купуе леб денес у седум сабајле бе?!
Иначе незнам како оваа мојава може оној клошар да го фати за швалер!Типот и дужи 200 марки три месеци!Многу е глупа!!!
У меѓувреме му се мота женаму тука и овој и вика:
Маче ај не ми се мотај тука додека работам по дома!Ја ти се мешем кога гледаш спортски преглед?Хеее она мене...Ај иди до кај комшиката!:pos2::pos2::pos2:
 

Vuki-Viola-Fan

Solo Fiorentina
Член од
18 мај 2008
Мислења
3.502
Поени од реакции
680
Тошо го стопира Миле
Тошо:Батка абе имам проблем!
Миле:Шо проблем бе имаш?
Тошо:Секој ден кењам у 8!
Миле:Е што има тука чудно?
Тошо:Па се будам у 9 бе батка!:pos2::pos2::pos2:
 

gangi

Soad for Life
Член од
7 јуни 2008
Мислења
85
Поени од реакции
1
eci peci pec jas sam mala prepelica pec sum se smeel na toa kako div patak pred parenje:D ama ne e vaka forata bolje e da gi gleash
 
Член од
1 август 2007
Мислења
1.193
Поени од реакции
37
ај ве молам ставете некое видео со бапчо.:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom