K-15

HungryWolf

Deep In Tha Forrest
Член од
30 јануари 2007
Мислења
793
Поени од реакции
4
Ovdeka mozete da napisete vo kratki crti nekolku skecovi od k-15 koi ve nasmeale najmnogu :

Ime : Tosho
Prezime : Malerot
Mominsko : Batka
Data Na Raganje : On e tuka negde 2 godini pred elton john :pos:, vase : 1967
Pol : Makarti :pos::pos::pos:
Bracen Status : Nepodnosliv !!!

:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
ne se normalni zimi sve :):):)
 

^MooN_RideR^

Blue in HearT
Член од
20 април 2006
Мислења
853
Поени од реакции
48
А кој ја беше напишал таа финтата шо можаш да им ги слегнуваш скечовите што им се на официалната веб страна ако може пак да ја напише
 

HungryWolf

Deep In Tha Forrest
Член од
30 јануари 2007
Мислења
793
Поени од реакции
4
^MooN_RideR^ напиша:
А кој ја беше напишал таа финтата шо можаш да им ги слегнуваш скечовите што им се на официалната веб страна ако може пак да ја напише
www.k-15.com.mk ovaa im e oficijalna strana
 

Diabolical !llusion

Магец
Член од
3 август 2006
Мислења
2.238
Поени од реакции
22
HungryWolf напиша:
Ovdeka mozete da napisete vo kratki crti nekolku skecovi od k-15 koi ve nasmeale najmnogu :

Ime : Tosho
Prezime : Malerot
Mominsko : Batka
Data Na Raganje : On e tuka negde 2 godini pred elton john :pos:, vase : 1967
Pol : Makarti :pos::pos::pos:
Bracen Status : Nepodnosliv !!!

:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
ne se normalni zimi sve :):):)
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Стеф:]

стифлер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.938
Поени од реакции
3
HungryWolf напиша:
Ovdeka mozete da napisete vo kratki crti nekolku skecovi od k-15 koi ve nasmeale najmnogu :

Ime : Tosho
Prezime : Malerot
Mominsko : Batka
Data Na Raganje : On e tuka negde 2 godini pred elton john :pos:, vase : 1967
Pol : Makarti :pos::pos::pos:
Bracen Status : Nepodnosliv !!!

:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
ne se normalni zimi sve :):):)
nenormalen:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::vozbud::vozbud:
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
HungryWolf напиша:
Ovdeka mozete da napisete vo kratki crti nekolku skecovi od k-15 koi ve nasmeale najmnogu :

Ime : Tosho
Prezime : Malerot
Mominsko : Batka
Data Na Raganje : On e tuka negde 2 godini pred elton john :pos:, vase : 1967
Pol : Makarti :pos::pos::pos:
Bracen Status : Nepodnosliv !!!

:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
ne se normalni zimi sve :):):)
Во скечов прво е „Пол: Макартни” а под него иде „Дата на раѓање”. Но ок е.

:pos: :pos:

А мене ме насмеал овој:
Тошо: абе ти работиш нешто бе, како ти иде животот?
Миле (преправен у наркоман): работам бе, еве намештај продавам, мојот го продадов, па ќе видам сеа нешо на бела техника ќе се пребацам. :pos: :pos: :pos:
 

cak4e

T-REXXXXXXXX
Член од
2 февруари 2007
Мислења
72
Поени од реакции
0
cacko slusam si naprail grupa
DA BE
e so grupa ste
KVARTET
a kolku dusi ste
TROJCA
e koi trojca
JA I BRAT MI
ti imas brat
NE BE ZASO PRASUVAS
EXTRA SE NEMA SO
 

cak4e

T-REXXXXXXXX
Член од
2 февруари 2007
Мислења
72
Поени од реакции
0
ABE KUME SAATOV SO MI GO KUPI NA BATERII ILI NA NAVIVANjE E?AAA NA NAVIVANjE!AJ CAO!
JAVI SE JUZNA>>>>>NAPRED VARDAR>>>>>
 

stiffler

Heaven's got a hitman
Член од
27 јануари 2007
Мислења
31
Поени од реакции
0
k-15 se dzverovi, najbolje se bravo alal da im e, mnogu bese dobro ona: so prais? taka... hehahhahahehheh:pos2:
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
супер се...сеа моментално не ми текнува некој скеч али колку се ненормални ...никој не им е рамен...
 

Swifty

Никола
Член од
5 февруари 2007
Мислења
992
Поени од реакции
2
K-15,единствените луѓе у нашава Македонија што знаат да не насмеат,свака част.
 

Handsome

Love me or Blow me !!!!
Член од
21 јануари 2006
Мислења
852
Поени од реакции
1
а шо работите вие??
НИе сме градежници...
Па шо не кажавте????
Ајде...Само за урбана мафија
имам куќа на пелистер...хахаха
:pos2::pos2::pos2::pos:
 

HungryWolf

Deep In Tha Forrest
Член од
30 јануари 2007
Мислења
793
Поени од реакции
4
vodkamixx напиша:
Во скечов прво е „Пол: Макартни” а под него иде „Дата на раѓање”. Но ок е.

:pos: :pos:

А мене ме насмеал овој:
Тошо: абе ти работиш нешто бе, како ти иде животот?
Миле (преправен у наркоман): работам бе, еве намештај продавам, мојот го продадов, па ќе видам сеа нешо на бела техника ќе се пребацам. :pos: :pos: :pos:
da da mi teknuva na skecov mnogu e top :pos::pos::pos::pos:
 

LadyPatron

Temptation
Член од
23 март 2005
Мислења
268
Поени од реакции
3
Тошо е синот,Миле таткото играат оро на свадба...

Toшо:Тате,тате!една сваќа пита за тебе...
Миле:ако,ако бе сине...
Тошо:Тате,тате!таа сваќата пита за тебе...
Миле:И шо вика сине?
Тошо:Која е таа будала со цвикерите?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom