K-15

Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.504
Поени од реакции
6.135
Барам еден клип со Стојнето, има нешто повеќе деца едното дете се вика Зидан...
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.560
Поени од реакции
6.673
^ Ја па ја барам стара пародија реклама на К-15.. знам почнува ко топ шоп рекламите иначе вака иде диалогот :

Цацко: "Изгледате вака!" (и у кадар еден дечко цел дефиниран)

Цацко:" А сакате да изгледате ВАКА!" (втор кадар цацко со мешлакот и класика трегери)

после знам идеше... "потребни ви се 100 сарми неделно (даваат у кадар тенџере со сарми)

Неможам никаде да ја најдам , а рекламата беше пар екселанс :pos:
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.063
Поени од реакции
57.314
^ Ја па ја барам стара пародија реклама на К-15.. знам почнува ко топ шоп рекламите иначе вака иде диалогот :

Цацко: "Изгледате вака!" (и у кадар еден дечко цел дефиниран)

Цацко:" А сакате да изгледате ВАКА!" (втор кадар цацко со мешлакот и класика трегери)

после знам идеше... "потребни ви се 100 сарми неделно (даваат у кадар тенџере со сарми)

Неможам никаде да ја најдам , а рекламата беше пар екселанс :pos:

Барам еден клип со Стојнето, има нешто повеќе деца едното дете се вика Зидан...
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.560
Поени од реакции
6.673
^ Зашо ми врти у глава дека со сарми нешо беше ,, како и да е :pos:
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.421
Поени од реакции
2.203
Незнам дали се повторувам на оваа тема, најголем хит ми е Дилбери, мн се забегани, Тошо со 300 топки в гашти, ко нетокму се смеам секој пат кога го гледам скечов ...:pos:

Иначе од овие новиве најак ми е овој :pos::pos::pos: Морам малце цитати од ремек делово да напишам..
Однеси ми го аутото на перење, и кажи им да пазат после кога ќе бришат шофершлајбната оти од Сваровски е да не ја изгребат
Абе тоа ти е Џони викаат рецесија, али јас без 2000 евра на ден не искачам... јас работам со кеш и профактури али ај да не се пувам многу... :pos:
мала а ти шо пиеш? - па сок! - А кај ти е, хи хи хи

Што беше ова? - Ко шо рече бре, јако како тебе, слатко како мене.... - Ааа, слатко како што си тииии...ИИИИ мала а ти малку да не си се преценила, овоа ко тулумба бе...:pos:


 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.063
Поени од реакции
57.314
^ Зашо ми врти у глава дека со сарми нешо беше ,, како и да е :pos:
Да да, знам за кој збориш

По насловот на скечот, мислев за истиот се работи, но погрешив :)
 
Член од
27 јули 2012
Мислења
80
Поени од реакции
66
Барам еден стар клип со Ристо и Блажо кога ќе бидат како хипнотизери или така нешто и ќе го натераат Цацко да го фрли телевизорот а тој вика „немам телевизор“.
 
Член од
20 јули 2010
Мислења
909
Поени од реакции
2.228
Барам еден стар клип со Ристо и Блажо кога ќе бидат како хипнотизери или така нешто и ќе го натераат Цацко да го фрли телевизорот а тој вика „немам телевизор“.
 
Член од
17 мај 2012
Мислења
165
Поени од реакции
38
mile i toso pokraj vardar, i tose raskazuva za zenskive , puknal akvariumo site ribi na edno mesto :D.
ne mozam da go najdam ako znaj nekoj neka go postira
 

Kajgana Shop

На врв Bottom