Kако се релаксирате?

Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Само музика.
Марун 5, Колдплеј, Џон Леџенд, Наташа Бединфилд, Џејмс Блант, Ерос-от и така...



edit:
Не сум геј бе, алооо!!!!:mad: :pos:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Музика,пријатно друштво и добар муабет,лежење и истовремено пуштање на мозкокот на пасење...
 

aquarius

sweet child
Член од
20 октомври 2007
Мислења
170
Поени од реакции
0
Со чашка ладно мартини и добра музика.
 
Член од
23 октомври 2007
Мислења
13
Поени од реакции
0
najcesto vo polna kada so mirizliva kupka,nekoja bavna muzika vo pozadina,casa dobro vino ili ednostavno vo krugot na najdobrite prijateli,so kafence i trac partija.znaci zavisi od sto sakam da se relaksiram.ako sum imala naporen den na skolo ili na praksa togas go praktikuvam prvoto,a ako sum iznervirana od nekogo togas ona drugoto
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Играм кантер и мавам глуфчиња и тастатура.Мх,мераци.После една таква 5часовна сеанса,светот изгледа многу порозово.Сите негативни енергии се истурени на тастатурата,и на некои дечки што ја имале несреката да играат во исто време со мене...се извинувам ако сум им предизвикал и нив некакви нервози...:smir:
 

mirkec

Неостварена желба
Член од
26 јуни 2007
Мислења
502
Поени од реакции
3
Релаксација ? Кога моето сонце ке ми направи муабет макар 5 минути. Е, тогаш се опуштам максимално. Си викам доволно ми е да го слушнам, но тоа не е тоа. Знаеш нели душичке? Си знаеш дека е моето 3 пати повеќе. :back:
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
52
Legnuvam i spijam, ushte da ima nekoj da me izmasira na zaspivanje, pogotovo sega kako shto me boli vratot! Ahhhh:vozbud:
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Со релакстаор.Некои користат вибратор:)(претежно женскиот пол,за машки несакам ни да замислам како би изгледало ) а некои релаксатор.Тоа е една многу добра позната работа за сите.Најчесто направена од дрво,во правоаголна форма со душек од горе.Народски е попозната како кревет.И обожавам да ја користам за релаксација.Секогаш е со мене во мислите,така да можам да спијам кај било хехехехе.Идам да се релаксирам едно 8 саати.
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.397
Поени од реакции
21.954
muzika,filmovi,,,, Iva sea vibrator vikaj za so se maskite
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
1.852
Поени од реакции
1.382
трчам , вежбам , теретана , музиче и сл. ..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom