Instagram (официјална тема)

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Ме заследија 20 странци за 10 минути и после ме одследија:icon_lol: Можит некој да ми објаснит што чудо ќе беше ова? Дан сум на некоја страна за запознавање и средби:цицки:
 
Член од
14 декември 2013
Мислења
4.157
Поени од реакции
10.994
Ааааа,воа ти се профили за да ги фалоунеш и ти ,па они да те отрследат и да имаат повеќе фалоуерс од фалуинг i plus dobivaat pari so golem broj followers :)
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Леле шо е сега шемата со оние рамкине ко огледала? ПРЕ-ГР-ДИ СЕ. Прегди!
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.079
Поени од реакции
6.701
Ме заследија 20 странци за 10 минути и после ме одследија:icon_lol: Можит некој да ми објаснит што чудо ќе беше ова? Дан сум на некоја страна за запознавање и средби:цицки:
пази чедо можи се од оние што регрутираат жени за во ИСИЛ :цицки:
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.046
Поени од реакции
15.014
Само мене ме следат овие Русиве? :D
 
Член од
14 февруари 2013
Мислења
584
Поени од реакции
704
Не, од нигде никаде во рок од 10 минути ми стигнаја известувањата. И сеа нишо ич уште неколку останаја:nesumjas: Чудесија..Прегледај го приврзокот 120185
Со самото ставање на хаштагови по сликите, може да се случи да добиеш вака некои бонус ликови што ќе те следат.
Инаку претежно овие се фаци што бараат и ти да ги следиш, па ако не им вратиш follow (ако не започнеш и ти да ги следиш), си го повлекуваат follow-от што ти го дале на тебе :)
 
Член од
10 мај 2015
Мислења
1
Поени од реакции
1
Има ли некоја добра апликација со интересни алатки за едитирање на слика за инстаграм? Нешто по добро од оние на Инстаграм ?!
Јас ја користам Pixlr, ги има повеќето ефекти од Инстаграм, плус уште некои и не ја кропнува сликата, а има и интересни опции за едитирање. И има и поприродни ефекти, што ќе ги истакнат убаво на пример боите, а не апла да ти ја офарба цела слика.
Можеш да ја ѕирнеш за Андроид е, а и кога ќе ја бараш во Google play ќе ти даде и други слични.
 

Prince

PsyTrance, Musica Psychedelica
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.160
Поени од реакции
2.987
За брзо,конечно ќе се приклучам и на instagram, stay tuned :D :D
 
Член од
18 ноември 2014
Мислења
694
Поени од реакции
1.778
Има нов апдејт.. 3 нови филтри ставиле, само едниот ми се свиѓа. Ја вака не ги користам многу нивните филтри.. се заразив со оние на vsco cam, предобри ми се :love:
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.157
Поени од реакции
39.860
Има нов апдејт.. 3 нови филтри ставиле, само едниот ми се свиѓа. Ја вака не ги користам многу нивните филтри.. се заразив со оние на vsco cam, предобри ми се :love:
дај прати по пп некоја слика да ги видиме:pipi:
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.046
Поени од реакции
15.014
Почнаа некои руси да ме заследуваат, бидејќи не им вратив следење се тргнале.
 
Член од
16 мај 2015
Мислења
92
Поени од реакции
23
Da Ve Prasam Nesto ..
Da ne znae nekoj vcera napraviv instagram i posle edno 8 saata sledev me sledea , lajknuvav sliki i naednas
mi se pojavi Verify Your Account - enter your phone number staviv brojot ne mi prati nisto probav edno 6 pati a sega mi vika vnesi drug broj pak dzabe ve molam za pomos sto da napravam ??
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.046
Поени од реакции
15.014
Da Ve Prasam Nesto ..
Da ne znae nekoj vcera napraviv instagram i posle edno 8 saata sledev me sledea , lajknuvav sliki i naednas
mi se pojavi Verify Your Account - enter your phone number staviv brojot ne mi prati nisto probav edno 6 pati a sega mi vika vnesi drug broj pak dzabe ve molam za pomos sto da napravam ??
Претходно го верификува профилот преку мејл? Мене досега не ми се случило да ми побара број од мобилен. Само на твитер.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom