Instagram (официјална тема)

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
6.681
Поени од реакции
10.703
Планираат да воведат Инста Мјузик во МК некогаш?
 
Член од
11 јули 2014
Мислења
867
Поени од реакции
231
Имате проблеми последниве дена со Direct? Мене ме зеза нешто.
 
Член од
11 август 2017
Мислења
53
Поени од реакции
21
Реклама на активен инстаграм профил за ниска цена.
заинтересирани во порака
 

LP1519

Blut und Ehre
Член од
2 февруари 2012
Мислења
317
Поени од реакции
201
Како е можно да има некој логиран на инстаграм профилот доколку никој нема пристап до самиот телефон или емаилот, а сепак во ласт активити стои логиран во друг град и тоа ласт актив 60мин бла бла?
И дали е тоа причината да излегува чатот неколку пати.. на пр. Пишуено со иста особа им излаваат 3 чата?
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
3.893
Поени од реакции
5.673
Како е можно да има некој логиран на инстаграм профилот доколку никој нема пристап до самиот телефон или емаилот, а сепак во ласт активити стои логиран во друг град и тоа ласт актив 60мин бла бла?
И дали е тоа причината да излегува чатот неколку пати.. на пр. Пишуено со иста особа им излаваат 3 чата?
Можда од компјутер некој ти влага? Смени пасворд одма
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
10.339
Поени од реакции
10.260
Како е можно да има некој логиран на инстаграм профилот доколку никој нема пристап до самиот телефон или емаилот, а сепак во ласт активити стои логиран во друг град и тоа ласт актив 60мин бла бла?
И дали е тоа причината да излегува чатот неколку пати.. на пр. Пишуено со иста особа им излаваат 3 чата?
Нема врска тоа, до мобилниот оператор е тоа. Ако некој стварно ти влегол прво ќе мора преку емаил или смс да верифицира дека он е ти.
 

LP1519

Blut und Ehre
Член од
2 февруари 2012
Мислења
317
Поени од реакции
201
Никогаш до сега немало емаил дека има друг логиран или дека пробал но во ласт активити логирано од друг град, направен логаут, но по тоа со чатот малку сумлива работа дали некој има пристап до целиот телефон или само до инстаграм или пак можеби до 4г е
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
3.893
Поени од реакции
5.673
Никогаш до сега немало емаил дека има друг логиран или дека пробал но во ласт активити логирано од друг град, направен логаут, но по тоа со чатот малку сумлива работа дали некој има пристап до целиот телефон или само до инстаграм или пак можеби до 4г е
Тоа со другиот град нема врска :) јас живеам во Милано и апликацииве викаат дека сум во Падова, Фиренце, Рим...
Зошто не пробаш са им пишеш директно на инстаграм, а во меѓувреме за да се смириш смени пасворд
 
Член од
30 ноември 2019
Мислења
2
Поени од реакции
0
Здраво
Автоматски ми се апдејтира инстаграм и сега неможам да видам кој следам или кој ме следи, а и за други профили е исто.
Кога и да стиснам Followers или Following ми се појавува истата порака

Please wait a few minutes before you try again.

Има чаре да се реши проблемов?
 
Член од
5 март 2011
Мислења
737
Поени од реакции
594
До дека не ја отворам аплилацијата пораките не ми стигаат неможев нигде да најдам каде да го решам проблемот, некој да помогне.
 
На врв Bottom