Instagram (официјална тема)

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Планираат да воведат Инста Мјузик во МК некогаш?
 
Член од
11 јули 2014
Мислења
1.091
Поени од реакции
315
Имате проблеми последниве дена со Direct? Мене ме зеза нешто.
 
Член од
11 август 2017
Мислења
395
Поени од реакции
328
Реклама на активен инстаграм профил за ниска цена.
заинтересирани во порака
 

LP1519

ЧастиОбраз
Член од
2 февруари 2012
Мислења
405
Поени од реакции
298
Како е можно да има некој логиран на инстаграм профилот доколку никој нема пристап до самиот телефон или емаилот, а сепак во ласт активити стои логиран во друг град и тоа ласт актив 60мин бла бла?
И дали е тоа причината да излегува чатот неколку пати.. на пр. Пишуено со иста особа им излаваат 3 чата?
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
Како е можно да има некој логиран на инстаграм профилот доколку никој нема пристап до самиот телефон или емаилот, а сепак во ласт активити стои логиран во друг град и тоа ласт актив 60мин бла бла?
И дали е тоа причината да излегува чатот неколку пати.. на пр. Пишуено со иста особа им излаваат 3 чата?
Можда од компјутер некој ти влага? Смени пасворд одма
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.364
Поени од реакции
38.337
Како е можно да има некој логиран на инстаграм профилот доколку никој нема пристап до самиот телефон или емаилот, а сепак во ласт активити стои логиран во друг град и тоа ласт актив 60мин бла бла?
И дали е тоа причината да излегува чатот неколку пати.. на пр. Пишуено со иста особа им излаваат 3 чата?
Нема врска тоа, до мобилниот оператор е тоа. Ако некој стварно ти влегол прво ќе мора преку емаил или смс да верифицира дека он е ти.
 

LP1519

ЧастиОбраз
Член од
2 февруари 2012
Мислења
405
Поени од реакции
298
Никогаш до сега немало емаил дека има друг логиран или дека пробал но во ласт активити логирано од друг град, направен логаут, но по тоа со чатот малку сумлива работа дали некој има пристап до целиот телефон или само до инстаграм или пак можеби до 4г е
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
Никогаш до сега немало емаил дека има друг логиран или дека пробал но во ласт активити логирано од друг град, направен логаут, но по тоа со чатот малку сумлива работа дали некој има пристап до целиот телефон или само до инстаграм или пак можеби до 4г е
Тоа со другиот град нема врска :) јас живеам во Милано и апликацииве викаат дека сум во Падова, Фиренце, Рим...
Зошто не пробаш са им пишеш директно на инстаграм, а во меѓувреме за да се смириш смени пасворд
 
B

boomlakashaka

Гостин
Здраво
Автоматски ми се апдејтира инстаграм и сега неможам да видам кој следам или кој ме следи, а и за други профили е исто.
Кога и да стиснам Followers или Following ми се појавува истата порака

Please wait a few minutes before you try again.

Има чаре да се реши проблемов?
 
Член од
5 март 2011
Мислења
840
Поени од реакции
819
До дека не ја отворам аплилацијата пораките не ми стигаат неможев нигде да најдам каде да го решам проблемот, некој да помогне.
 
Член од
21 јуни 2018
Мислења
610
Поени од реакции
262
Има некој искуство со враќања Инстаграм профил?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom