Insanity workout програма

S

Stef Bachatero

Гостин
Нема тука такви,така да ќе треба нешто сам да правам,али најмал проблем тоа...сакам летово да ја почнам,30 дена,ама што попрво...
5 дрвца или пластика врзани со ластик или било која ткаенина.Иначе програмава дава резултати но голем удел има формата тоа дознав.Без форма ништо не бива.
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
А има такви што живеат во зграда, го прават ова и не им се качил комшијата со shotgun? Ептен рипање и тропање има со workout-ов, некако не ми е изводливо за по дома..
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
А има такви што живеат во зграда, го прават ова и не им се качил комшијата со shotgun? Ептен рипање и тропање има со workout-ов, некако не ми е изводливо за по дома..
И ја го пробав али многу тропање има...среќа иам кеј на минута од дома :D
 

Iµµortal

사범님
Член од
26 јули 2011
Мислења
711
Поени од реакции
387
која е целта на програмава?
 
М

Мартин`

Гостин
Вчера нешто микс од Dig deeper & Fit test денеска фул Plyometric Cardio Circuit и можам да кажам дека баш добро се испотив а еве сега осеќам благи болки во стомакот и грбот што значи дека има ефект, инаку и исхраната ми е среден како што треба.

Гледам бајги сте ја исхејтале програмава на предходниве страни... инаку има шанси и мускул со воа да качиш ?
И да не очекувам како него да станам за 60 дена, тоа е прекратко но бар да се издефинираш и да ставиш малку мускул ..
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Вчера нешто микс од Dig deeper & Fit test денеска фул Plyometric Cardio Circuit и можам да кажам дека баш добро се испотив а еве сега осеќам благи болки во стомакот и грбот што значи дека има ефект, инаку и исхраната ми е среден како што треба.

Гледам бајги сте ја исхејтале програмава на предходниве страни... инаку има шанси и мускул со воа да качиш ?
И да не очекувам како него да станам за 60 дена, тоа е прекратко но бар да се издефинираш и да ставиш малку мускул ..
Кратко - не.
Долго - Нееееееееееееееееееееееееееееееееее.
:D
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Вчера нешто микс од Dig deeper & Fit test денеска фул Plyometric Cardio Circuit и можам да кажам дека баш добро се испотив а еве сега осеќам благи болки во стомакот и грбот што значи дека има ефект, инаку и исхраната ми е среден како што треба.

Гледам бајги сте ја исхејтале програмава на предходниве страни... инаку има шанси и мускул со воа да качиш ?
И да не очекувам како него да станам за 60 дена, тоа е прекратко но бар да се издефинираш и да ставиш малку мускул ..
Искрено највеќе ќе добиеш мускулна маса во нозете.Ако сакаш мускулна маса треба да јадеш 500 кцал плус од тоа таа формулата :).Се надевам дека ти помогнав,ако сакаш подобри резултати прави и Склекови плус стомачни одсабајле и вечер било кој дел од програмата.
 
М

Мартин`

Гостин
Кратко - не.
Долго - Нееееееееееееееееееееееееееееееееее.
:D
Искрено највеќе ќе добиеш мускулна маса во нозете.Ако сакаш мускулна маса треба да јадеш 500 кцал плус од тоа таа формулата :).Се надевам дека ти помогнав,ако сакаш подобри резултати прави и Склекови плус стомачни одсабајле и вечер било кој дел од програмата.
Со овие вежби за да имам плус калории со здрава храна ќе ми биде претешко у пм :eek: над 3100+ калории ќе треба а толку со здрава храна ќе пукнам додека ги изедам, ќе треба по кило стек на ден да јадам... и едно 10тина белки плус :D
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Со овие вежби за да имам плус калории со здрава храна ќе ми биде претешко у пм :eek: над 3100+ калории ќе треба а толку со здрава храна ќе пукнам додека ги изедам, ќе треба по кило стек на ден да јадам... и едно 10тина белки плус :D
Како што гледаш сите вежби го вклучуваат целото тело затоа трошиш толку многу калории плус се забавни и предизвикувачки.2 месец кога ќе дојдеш ќе видиш што е цедење првиот е ништо :)
 
S

Stef Bachatero

Гостин
6 месеци од програмава,3 месеци без престан последниов месец правев премногу.Значи 3 пати неделно правам склекови,згибови,стомачни + секој ден програмава.Последниов месец и исхраната ја ставив во ред и има резултати.
 
М

Мартин`

Гостин
6 месеци од програмава,3 месеци без престан последниов месец правев премногу.Значи 3 пати неделно правам склекови,згибови,стомачни + секој ден програмава.Последниов месец и исхраната ја ставив во ред и има резултати.


2 месеци покасно



Браво добар напредок (y)
 
Член од
1 мај 2012
Мислења
153
Поени од реакции
74
Добро а нели може програмата да се користи истовремено со вежбање во теретана? Толку ли е напорна да не можеш да направиш 2 тренинга на ден? Логички така би требало да има најмногу резултат. Мускулен тонус и губење масти!!
 

Iµµortal

사범님
Член од
26 јули 2011
Мислења
711
Поени од реакции
387
6 месеци од програмава,3 месеци без престан последниов месец правев премногу.Значи 3 пати неделно правам склекови,згибови,стомачни + секој ден програмава.Последниов месец и исхраната ја ставив во ред и има резултати.
значи пред два месеци постирав каков бев и сега еве сум..звер :)))
исто користам бсн но експоут,со вкус на ?!?!?!јаболкааа!?!?!?!?!
шала на страна добри резултати имаш и што убаво си кажа дека без суплементација не би ги постигнал истите иначе само напред,ама со фризурава не праиме бизнис xDDD
 

Kajgana Shop

На врв Bottom