Hi5\MySpace anyone?

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
мм го имам пишано негде претходно, ама за секој случај еве го
:lollipop:
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Враќам постара тема, но сепак да ве известам дека веќе не сме ФИРОМ на Мајспејс, туку Macedonia, Republic of. :)
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
А баш мислев деновиве да не пишам од која држава сум. Ама чим вака е супер нека остане, мада некој грк одма ќе се побудни, прашање е време само.
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Нема да се смени повеќе сигурен сум. Па и оддамна имавме петиции и група/и на мајспејс. Од 17 октомври е уставното име и така и ќе остане. :)
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.561
Поени од реакции
6.675
http://ilijaskopje.hi5.com -евего и мојот мада прајвет е ке ве аднам ако пратите....(стоп педери :nenene: ОЗБИЛЕН СУМ!!! хехе) ПОЗ
 
Член од
9 јули 2017
Мислења
380
Поени од реакции
80
Изгледа SnapChat ја доживеа судбината на MySpace.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom